close× Zadzwoń 41 354 30 72

Doczyszczanie Gresu

Zgłosił się do nas klient, który miał problem z brudnymi płytkami gresowymi. Twierdził, że czyścił już wszystkim co można i nie ma efektów. Nasz specjalista pojechał na miejsce i za pomocą płynu Corvet i padów piankowych w kilka chwil stworzył taki efekt. Jeśli masz taki problem, zadzwoń – Tobie też pomożemy!
Katarzyna Drabik, 2020-08-10 |08:54:07

Doczyszczanie Starych Złogów Past

Nasz specjalista natrafił na taki oto problem w budynku – czarne złogi nawarstwionych przez lata past i wosków. Poradził sobie z nimi za pomocą płynu Poly Ex i Czarnego Padu. Jeśli też masz taki kłopot z kamienną podłogą, zadzwoń - pomożemy!
Dorota Jurczak, 2020-08-10 |09:08:14

Sprawdzone sposoby usuwania śniegu i lodu

I przyszła zima….. Dzieci zadowolone, morsujący zadowoleni, bajkowo za oknem – cudownie ………. gdyby nie to ODŚNIEŻANIE……. Jeśli masz dość usuwania ciągle padającego śniegu i oblodzenia z wejścia do domu, schodów, podjazdów, parkingów - zastosuj granulat Zabójca Lodu. Preparat zadziała skutecznie w temperaturze nawet do -20 stopni Celsjusza - usunie problem w mgnieniu oka, nie pozostawi błota pośniegowego, pozostaje czynny na powierzchniach długo po zastosowaniu. Dodatkowo jest bezpieczny dla roślin ogrodowych i w przeciwieństwie do soli nie kumuluje się w gruntach.
Dorota Jurczak, 2021-01-18 |15:22:26

W okresie zimowym ciężko Ci zadbać o czystość podłogi ?

W okresie zimowym ciężko Ci zadbać o czystość podłogi, wkurza Cię ciągle mokra i trzeszcząca od piasku podłoga?
Nie martw się mamy na to prosty i wygodny sposób
Mata Jet Print, która zatrzymuje brud (4kg /m2 piasku) oraz wilgoć (6l/m2 wody) , a to oznacza mniej pracy i redukcję kosztów sprzątania. Ponadto mata jest antypoślizgowa, na spodzie wycieraczki znajduje się guma nitrylowa wykończona specjalnymi wypustkami co będzie zapobiegać przesuwaniem się maty.
Dodatkowo zadbasz o wizerunek firmy ponieważ możesz spersonalizować matę z logo, napisem czy grafiką swojej firmy (patrz zdjęcie).
Jet Print jest trwała i wytrzymała. Nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamię się, nie kruszy i nie faluje, a jeżeli coś się z nią stan...
Dorota Jurczak, 2021-01-29 |15:25:55

Jak czyścić parkiet ? Jak go pielęgnować ?

Parkiet, panele i podłogi drewniane wcale nie musza być uciążliwe w utrzymaniu czystości. Większość dostępnych na rynku środków do paneli podłogowych i podłóg drewnianych zawiera w składzie mydła i woski. W rezultacie z każdym myciem dokładamy kolejne warstwy „pielęgnacji”.

Z biegiem czasu powstają smugi, mazy i próbując rozwiązać ten problem tylko go „nawarstwiamy”. Idealnym rozwiązaniem jest Parketto Clean – płyn do mycia który nie powoduje nawarstwiania pielęgnacji, z każdym kolejnym myciem ściągamy poprzednie warstwy. Dodatkowo przy bardzo mocno zabrudzonym parkiecie nie musimy kupować specjalnego mocniejszego płynu do mycia gruntownego wystarczy użyć podwójnej dawki. Podobnie w drugą stronę: przy lekkich zabrudzeniach...
Kamil Tobiasz, 2021-03-01 |08:42:16

Wiosna - czas na porządki


Czy myślisz już o gruntownym czyszczeniu posadzki po zimie?
Jeśli tak, to może warto również pomyśleć o przejściu na wyższy poziom sprzątania.
Maszyny czyszczące firm Numatic International oraz Cleanfix są doskonałymi pomocnikami w doczyszczaniu podłóg z odłożonych po zimie zanieczyszczeń oraz pomagają w bieżącym utrzymaniu czystości.
Bieżące mycie maszyną szorująco zbierającą znacznie skraca czas, zwiększa efektywność czyszczenia i co ważne podłoga po umyciu jest sucha natychmiast po "przejechaniu" maszyną.
Po użyciu maszyny nie występuje niepożądany efekt odkładania się chemii na posadzce jak po umyciu mopem, co z kolei zapobiega efektowi "lepkiej podłogi".
Jeśli chciałbyś zobaczyć na własne oczy jaka jes...
Tomasz Jurczak, 2021-04-09 |15:32:53