close× Zadzwoń 41 354 30 72
Automatyczna suszarka do rąk Breeze (HD1H14) Suszarka do rąk Breeze to podstawowy model w ofercie Impeco – elegancki, higieniczny wykonany z białego plastiku ABS odpornego na zarysowanie i uderzenia. Suszarka niewielkich rozmiarów, doskonale nadaje się do miejsc z niewielką wolną przestrzenią. Wyposażona w szczotkowy silnik o mocy 2000 W i grzałkę dzięki temu urządzenie suszy dłonie przyjemnym, ciepłym powietrzem. Kształt oboduwy to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Suszarka bezdotykowa – włącza się automatycznie po podstawieniu dłoni, dmuchając przyjemnym, ciepłym powietrzem. Doskonale nadaje się do toalet w firmach, urzędach, biurach czy szkołach.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

305.04

305.04


Suszarka do rąk Breeze to podstawowy model w ofercie Impeco – elegancki, higieniczny egzemplarz wykonany z białego plastiku ABS odpornego na zarysowanie i uderzenia. Przeznaczona do miejsc o niewielkim natężeniu ruchu, takich jak małe biura, restauracje. Suszarka niewielkich rozmiarów, doskonale nadaje się do miejsc z niewielką wolną przestrzenią. Wyposażona w szczotkowy silnik o mocy 2000 W i grzałkę. Tłoczone przez obracające się wewnątrz silnika szczotki powietrze jest ogrzewane przez zamontowaną w urządzeniu grzałkę – dzięki temu urządzenie suszy dłonie przyjemnym, ciepłym powietrzem.

Suszarka jest dyskretna, higieniczna, kształt oboduwy to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. To model, który można napotkać w dziesiątkach miejsc na całym świecie.

Suszarka bezdotykowa – włącza się automatycznie po podstawieniu dłoni, dmuchając przyjemnym, ciepłym powietrzem. Jeden z najcichszych modeli na rynku – głośność suszarki to ok. 55 dB, doskonale nadaje się do toalet w firmach, urzędach, biurach czy szkołach – dźwięk, jaki wydaje, nie będzie zakłócał normalnej pracy znajdujących się w sąsiednich pomieszczeniach ludzi.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj