close× Zadzwoń 41 354 30 72
Gold Drop Floor Płyn Uniwersalny Płyn do podłóg skutecznie i precyzyjnie myje ich powierzchnie pozostawiając je lśniące i czyste. Produkt nadaje się również do powierzchni lakierowanych, parkietu ceramicznych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych jak również z PCV, kamienia oraz paneli podłogowych.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

10.54

10.54Profesjonalny środek do czyszczenia podłóg skutecznie czyści i nabłyszcza, a zawarte w nim składniki myjące pielęgnują powierzchnie nie niszcząc przy tym jej struktury. Dodatkowo produkt zawiera składnik antyelektrostatyczny, który powoduje zatrzymanie osadzania się kurzu. Zawartość olejku z sosny lub cytryny to niezwykle skuteczny czynnik pomagający w czyszczeniu powierzchni, zapewniając jej piękny i świeży wygląd. Zastosowanie środka ochronnego, gwarantuje że jest on bezpieczny dla skóry rąk i nie powoduje podrażnień. Odpowiednio dobrane kompozycje zapachowe tworzą w pomieszczeniach przyjemny zapach.

Dzięki zastosowaniu składnika antyelektrostatycznego, produkt zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu na powierzchni podłogi. Naturalny olejek z sosny lub cytryny usuwa zanieczyszczenia, przywracając czyszczonej powierzchni świeży i piękny wygląd bez smug. Zawartość środka ochronnego powoduje, że produkt jest całkowicie bezpieczny dla rąk, nie powodując podrażnień. Odpowiednio dobrane kompozycje zapachowe pozostawiają w pomieszczeniu przez długi czas przyjemny zapach.

Płyn do mycia podłóg Floor oferowany jest w dwóch wersjach kolorystyczno - zapachowych:
zielony – z olejkiem sosnowym,
żółty – z olejkiem cytrynowym.

Dostępny produkt posiada funkcjonalne opakowanie z uchwytem o pojemności 1 litra oraz w kanistrach o zawartości 5 L

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj