close× Zadzwoń 41 354 30 72
Wkład APF do dozownika odświeżacza powietrza DISHS1 oraz DISHS2 Produkt nadaje subtelny, długotrały zapach. Wkłady 270ml dostępne w wielu zapachach, wystarczają aż na 3000 psiknięć
Dostępność : w magazynie
SKU : 2404

Dostępne opcje :

29.52

29.52


Wkłady dostępne w zapachach:

cappucino

Nuta kawy, ciasta czekoladowego, wanilii i toffi. Połączone tworzą niepowtarzalny aromat popularnego napoju.

berry
Połączenie słodkiego zapachu truskawek i jagód, jabłka i gruszki jak również kwiatowego zapachu jaśminu, lilii i róży, z dodatkiem bazowej nuty drzewa sandałowego.

breeze
Świeża i męska mieszanka cytryny, pomarańczy geranium, mchu morskiego, drzewa sandałowego, cedru i bursztynu.

elegance
Świeży zapach kwiatów połączony z zielonym jabłkiem, arbuzem, czarną porzeczką i ogórkiem, z dodatkiem aromatu róży, lilii wodnej, frezji, fiołka, bazowej nuty piżma, bursztynu i drzewa sandałowego.

mango essential
Połączenie mango, melona, ogórka i pomarańczy z aromatem kwiatów i kokosa.

ocean splash
Czysty, świeży zapach śródziemnomorski. wysokie nuty mandarynki, cytryny, zielonej herbaty i fiołka wzmocniony zapachem lawendy, drzewa sandałowego, cedru, ambry, piżma i paczuli.

serenity
Bogaty zapach róż wsparty aromatem wschodnio-indyjskiego drzewa sandałowego i bursztynu.

spring linen
Łączy w sobie zapach świeżo wypranej i wyprasowanej lnianej pościeli i kwiatową nutę frezji, gruszki, jabłka i grejpfruta.

white mist
Zapach oparty na znanych aromatach męskich i damskich perfum. Esencja pomarańczy, cytryny i jaśminu zmieszana z aromatem różanym, drzewa sandałowego i paczuli. Bardzo uspokajający.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj