close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Fosgalit - wzmacniacz produktów do gruntownego czyszczenia Potrzebujesz wzmocnić działanie swojego zasadowego środka do czyszczenia gruntownego i przemysłowego. Fosgalit jest prosty i bezpieczny w użyciu, może byc stosowany w automatach. Posiada dobre właściwości emulgujące i nawilżające.
Dostępność : Brak w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

61.50

61.50Kleen Fosgalit 10L Środek do czyszczenia wszystkich powierzchni odpornych na rozpuszczalniki i wodę. FOSGALIT dodany do alkalicznych środków do gruntownego i przemysłowego czyszczenia znacząco podnosi znacznie ich skuteczność. Jest prosty i bezpieczny w użyciu, posiada dobre właściwości nawilżające i emulgujące. Nie pieni się, dlatego znajduje zastosowanie w automatach czyszczących.

ZASTOSOWANIE:
Do czyszczenia wszystkich powierzchni odpornych na rozpuszczalniki i wodę, takich jak wykładziny przemysłowe, jastrych, beton, kamień naturalny i sztuczny, gres, PVC, linoleum, kauczuk, terazzo. Uwaga! Nie stosować na nieodporne powierzchnie, takie jak: asfalt, powierzchnie lakierowane. Przed zastosowaniem sprawdzić odporność powierzchni w mało widocznym miejscu. Za użycie preparatu niezgodnie z instrukcją i wynikające stąd uszkodzenia odpowiada użytkownik. SPOSÓB

UŻYCIA:
Jako środek do czyszczenia gruntownego: Przygotować roztwór roboczy 0,8–2,5 litra środka na 8 litrów zimnej wody. Nanieść ręcznie lub maszynowo na podłogę, czyścić odpowiednim padem, zebrać zabrudzony roztwór odkurzaczem i spłukać czystą wodą. Jako środek wzmacniający wszystkie alkaliczne preparaty: Do gotowego roztworu czyszczącego dodać 10% FOSGALIT-u. Wartość pH roztworu pozostanie bez zmian.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ....................................................... przezroczysty, bezbarwny płyn
Zapach ....................................................... specyficzny dla produktu
Konsystencja ......................................... rzadki
Gęstość....................................................... 960 g/l
Wartość pH ............................................. 11

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
15-30% ...................................................... niejonowe środki powierzchniowo-czynne
TERMIN WAŻNOŚCI ..................... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu
OZNACZENIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ............. patrz następna strona

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj