close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Hurrican - czyszczenie powierzchni przemysłowych Poszukujesz niskopieniącego płynu do automatu o silnych właściwościach czyszczacych? Hurrican rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia i osady. Dobrze radzi sobie z zabrudzeniami pochodzenia tłuszczowego jak: olej maszynowy, smar, sadzę, grafit. Może być stosowany do wszystkich metod czyszczenia.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 2633

Dostępne opcje :

40.59

40.59

334.56Intensywny i bardzo skuteczny, alkaliczny środek do gruntownego czyszczenia o silnych właściwościach rozpuszczających. Usuwa nadbudowane, trudne do usunięcia zabrudzenia, zaschnięte osady oraz pozostałości uprzednio nałożonych warstw ochronnych. Doskonale rozpuszcza i emulguje wszelkie zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego, nadaje się do zastosowania w myjkach wysokociśnieniowych. Można go stosować w procesie czyszczenia podczas i po zakończeniu robót budowlanych.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do gruntownego czyszczenia wszelkich powierzchni odpornych na alkalia i wodę, takich jak kamień naturalny i sztuczny, klinkier, płytka podłogowa, wykładziny stosowane w zakładach przemysłowych. W razie wątpliwości, zaleca się sprawdzenie odporności danej powierzchni na alkalia. Nie nadaje się do czyszczenia gumy, linoleum, asfaltu, korka, marmuru, a także nie lakierowanego drewna i parkietu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Czyszczenie gruntowne: 0,5-2,5 litra środka rozpuścić w 8 litrach wody. Zastosowanie jako uniwersalny środek czyszczący: 40-80 ml na 8 litrów wody. Czyszczenie maszynowe: stosować roztwór 100-500 ml na 10 litrów wody. Zastosowanie w myjkach wysokociśnieniowych lub myjniach samochodowych: stosować roztwór 35 ml na 1 litr wody. W zależności od rodzaju zastosowania rozprowadzić automatem szorująco-zbierającym lub maszyną jednotarczową, pozostawić na 5-10 min, następnie czyścić odpowiednio przy użyciu tych samych urządzeń. Zebrać wytrącony brud, spłukać wodą, płukanie powtórzyć kilkakrotnie, wytrzeć na sucho lub odessać wodę odkurzaczem.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ klarowny, żółto-zielony płyn
Zapach ................................ salmiakowy
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 1050 g/l Wartość pH w koncentracie .... 13

SKŁAD WG ZALECEŃ UE: Poniżej 5% .......................... niejonowe środki powierzchniowo-czynne, NTA
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj