close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Industrial Forte - mycie posadzek przemysłowych, linii produkc. itd. Potrzbujesz silnego środka do czyszczenia przemysłowego przeznaczonego również do stosowania w obszarze spożywczym? Industrial forte to niezastąpiony, niskopieniący środek do maszynowego mycia wszystkich zasado- i wodoodpornych powierzchni. Zalecany w zakładach przemysłowych, produkcyjnych, supermarketach i restauracjach.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 2660

Dostępne opcje :

29.52

29.52

206.64

4 157.40Alkaliczny preparat do czyszczenia przemysłowego, słabo pieniący, o dużej sile działania i właściwościach emulgujących. Usuwa bez trudu silne zabrudzenia i tłuszcze, rdzę, stare nawarstwione osady. Szczególnie polecany do zastosowania w tzw. czyszczeniu przemysłowym, jak też w myjkach wysokociśnieniowych, np. do mycia elewacji. Stopień twardości wody nie wpływa ujemnie na jakość czyszczenia. Środek bardzo wydajny w użyciu.

ZASTOSOWANIE:
Stosowany do maszynowego mycia wszystkich powierzchni odpornych na wodę i zasady, do powierzchni w zakładach przemysłowych z żywicy syntetycznej, kamienia naturalnego lub sztucznego oraz innych posadzek spotykanych w przemyśle. Nadaje się do użycia w przemyśle spożywczym, do zmywania wszelkich powierzchni w zakładach produkcyjnych i przetwórczych, w supermarketach, restauracjach, kantynach itp.

SPOSÓB UŻYCIA:
Czyszczenie ręczne: w zależności od stopnia zabrudzenia – 200–400 ml środka rozpuścić w 8 litrach wody i rozprowadzić przy pomocy gąbki, szczotki lub sprzętu wysokociśnieniowego. Po kilku minutach powierzchnię obficie spłukać wodą. Czyszczenie w automacie: zastosować 100-200 ml środka na 10 litrów wody. Czyszczenie wysokociśnieniowe: w zbiorniku przygotować roztwór 1:5–1:10. Zawór dozujący nastawić na 0,5-2%. Dodatkowo przestrzegać wskazówek producenta urządzenia. Przy szczególnie silnych zabrudzeniach można stosować w postaci skoncentrowanej lub nie rozcieńczonej

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ bursztynowy płyn
Zapach ................................ eukaliptusowy
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 1020 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 11

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% ........................... niejonowe i anionowe środki powierzchniowo-czynne, polikarboksylaty
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu
OZNACZENIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ....... brak Produkt nie jest preparatem niebezpiecznym wg przepisów dyrektywy Unii Europejskiej.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj