close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Orosept SC - czyszczenie i dezynfekcja obszarów mokrych np basenów Pianowy środek do czyszczenia poziomych, pionowych i ukośnych powierzchni zabrudzonych tłustymi osadami. Dzięki zawartości mieszanek chloru skutecznie usuwa naloty grzybicze. Neutralizuje przykre zapachy, działa antybakteryjnie. Przeznaczony do mycia łazienek, kuchni, stołówek.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

52.89

52.89

344.40Kleen Orosept SC 1L chlorowo-zasadowy środek do higienicznego czyszczenia. Zasadowo-chlorowy, pianowy środek czyszczący o działaniu antybakteryjnym, nie zawierający fosforanów. Efektywna mieszanka chloru i środków powierzchniowo-czynnych tworzy długo utrzymującą się pianę. Do efektywnego czyszczenia, podłóg, ścian, elementów wyposażenia, powierzchni roboczych, np. blatów, sprzętu, zbiorników. Usuwa także zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego. Doskonale usuwa uporczywe zabrudzenia z powierzchni pionowych lub ukośnych, szczególnie skuteczny w usuwaniu nalotów grzybiczych z fug cementowych i silikonowych. Neutralizuje przykre zapachy

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do czyszczenia wszelkich powierzchni odpornych na działanie zasad. Stosowany szczególnie do efektywnego antybakteryjnego czyszczenia powierzchni pionowych i ukośnych z tłustymi zabrudzeniami, np. w łazienkach, kuchniach, stołówkach, basenach, saunach, szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich. Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni z aluminium i jego stopów.

SPOSÓB UŻYCIA:
Zależnie od stopnia zabrudzenia dodać 100-250 ml na 10 litrów wody. Po użyciu dokładnie spłukiwać wodą. Przy silnym zabrudzeniu można stosować wyższe stężenia.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ żółtawy płyn
Zapach ................................ lekko chlorowy
Konsystencja ....................... lekko skondensowany
Gęstość ................................ 1150 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 13

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... amfoteryczne środki powierzchniowo-czynne, mydło, wybielacze na bazie chloru
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok od daty produkcji, w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj