close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Orosept VK - mycie i dezynfekcja powierzchni Preparat myjąco dezynfekujący przeznczony do powierzchni wodoodpornych w przemyśle spożywczym, kuchniach, szpitalach, saunach i innych obiektach publicznych. Może być stosowany urządzeń mających kontakt z żywnością. Ma działanie biobójcze wobec bakterii, grzybów oraz wirusów, a także sporów Clostridium difficile. Posiada pozwolenie na obrót produktem biobójczym.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

68.88

68.88

578.10Kleen Orosept VK 1L Środek do bieżącego mycia i dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń oraz powierzchni zmywalnych w obszarach: przemysł spożywczy, kuchnie przemysłowe, domy seniora, baseny kąpielowe, pomieszczenia sanitarne, sauny, w tym sprzętów mających kontakt z żywnością. Do mycia i dezynfekcji powierzchni w szpitalach i gabinetach lekarskich (poza obszarem klinicznym). Wykazuje działanie: bakteriobójcze, grzybobójcze, bójcze wobec spor Clostridium difficile oraz wirusobójcze.

DOZOWANIE I CZAS KONTAKTU:
Do bieżącego stosowania należy przygotować podany poniżej, zależny od zwalczanego organizmu, roztwór produktu, nanieść na czyszczoną powierzchnię a następnie pozostawić określony czas. Działanie bakterio i grzybobójcze:4% - 15 minut, bójcze wobec spor Clostridium difficile: 5% - 60 minut, polio wirus: 4% - 30 minut, adenowirusy: 2% - 15 minut. Produkt do użytku profesjonalnego. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po dezynfekcji spłukać wodą zdatną do picia. Umyte powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie wdychać par, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przechowywać w chłodnym, wentylowanym miejscu, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. WSKAZÓWKI UŻYTKOWANIA Unikać kontaktu ze skora. Należy zobaczyć wskazówki bezpieczeństwa Przed użyciem zawsze przeczytać informacje o produkcie Numer serii: podany wraz z datą produkcji w postaci nadruku Data ważności: 24 miesiące od daty produkcji

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ........................................................ ciecz jasnożółta
Zapach ......................................................... charakterystyczny
Gęstość mieszaniny .............................. ok. 1006 g/l
Wartość pH .............................................. 13

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj