close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Piccomat DC - mycie posadzek przemysłowych z obszaru motoryzacyjnego Uciążliwe mycie posadzek przemysłowych ze smarów i zabrudzeń ropopochodnych? Intensywnie czyszczący Piccomat DC usuwa nawet nawarstwione i zaschnięte zabrudzenia. Przeznaczony do mycia automatem. Zalecany do zakładów przemysłowych i warsztatów.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 4058

Dostępne opcje :

289.05

289.05Kleen Piccomat DC
Intensywny i bardzo skuteczny, alkaliczny środek do czyszczenia o właściwościach rozpuszczających. Usuwa nadbudowane, zabrudzenia, zaschnięte osady . Doskonale rozpuszcza wszelkie zabrudzenia ropopochodne, smary nadaje się do zastosowania w automatach myjących. Do stosowania w dwuetapowym procesie czyszczenia..

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do czyszczenia wszelkich twardych powierzchni odpornych na wodę i alkalia stosowanych w zakładach przemysłowych i obiektach warsztatowych. W razie wątpliwości, zaleca się sprawdzenie odporności danej powierzchni na alkalia. Nie nadaje się do czyszczenia gumy, linoleum, lastryko, asfaltu, korka, marmuru, a także nie lakierowanego drewna i parkietu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Czyszczenie gruntowne: 0,5-2 litra środka rozpuścić w 8 litrach wody. Zastosowanie jako uniwersalny środek czyszczący: 40-80 ml na 8 litrów wody. Czyszczenie maszynowe: stosować roztwór 1%. W zależności od rodzaju zastosowania rozprowadzić automatem szorująco-zbierającym lub maszyną jednotarczową, pozostawić na 5-10 min, następnie czyścić odpowiednio przy użyciu tych samych urządzeń. Zebrać wytrącony brud, spłukać wodą, płukanie powtórzyć kilkakrotnie, wytrzeć na sucho lub odessać wodę odkurzaczem.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ........................................................ klarowny, żółto-zielony płyn
Zapach ......................................................... świeży
Konsystencja ............................................ rzadki
Gęstość......................................................... 1090 g/l
Wartość pH w koncentracie ............. 14

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% ................................................. niejonowe związki powierzchniowo-czynne 5 – 15% …………………………………….. fosfaty
TERMIN WAŻNOŚCI ................................. dwa lata w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj