close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Piccomat FS - czyszczenie powierzchni mikroporowatych Środek do gruntownego czyszczenia mikroporowatych powierzchni, nie zawierający tenzydów? Do maszynowego mycia powierzchni typu płytki gresowe, płytki antypoślizgowe w strefie wejść i wyjść. Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego zawierającego wapień.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 3409

Dostępne opcje :

43.05

43.05

357.93Wysokoalkaliczny preparat specjalistyczny do wszystkich powierzchni twardych i/lub mikroporowatych, np. płytek gresowych. Szybkie kompleksowanie cząsteczek brudu przynosi znakomity efekt czyszczenia. Produkt nadaje się zarówno do mycia maszynowego jak i ręcznego. Nawet uporczywe zabrudzenia, po krótkim czasie działania, zostają gruntownie usunięte z porów.

ZASTOSOWANIE:
Stosowany do maszynowego mycia wszystkich powierzchni odpornych na wodę i alkalia, gładkich, szorstkich, mikroporowatych, np. cegła, płytki antypoślizgowe w strefie wejść i wyjść. Również nadaje się do czyszczenia gruntownego mocno zabrudzonych posadzek betonowych. Uwaga! Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni z kamienia naturalnego ani sztucznego, zawierającego wapień, np. marmuru.

SPOSÓB UŻYCIA:
Czyszczenie gruntowne: 0,5-3 litry środka rozpuścić w 10 litrach wody. Zastosowanie jako uniwersalny środek czyszczący: 10-40 ml na 8 litrów wody. Czyszczenie maszynowe: stosować roztwór 50-100 ml na 10 litrów wody. Zastosowanie w myjkach wysokociśnieniowych lub myjniach samochodowych: stosować roztwór 10-20 ml na 1 litr wody. W zależności od rodzaju zastosowania rozprowadzić automatem szorująco-zbierającym lub maszyną jednotarczową, pozostawić na 5-10 min, następnie czyścić odpowiednio przy użyciu tych samych urządzeń. Zebrać wytrącony brud, spłukać wodą, płukanie powtórzyć kilkakrotnie, wytrzeć na sucho lub odessać wodę odkurzaczem.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ....................................................... przeźroczysty, żółtawy płyn
Zapach ....................................................... neutralny
Konsystencja ......................................... rzadki
Gęstość....................................................... 1280 g/l
Wartość pH w koncentracie ....... 14

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% ............................................. polikarboksylaty
5-15% .......................................................... NTA
TERMIN WAŻNOŚCI ..................... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj