close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Power Strip Neutra - usuwanie nawarstwionych powłok polimerowych Szukasz środka do usunięcia powłok polimerowych? Power Strip Neutra rozpuszcza uprzednio naniesione nawarstwione powłoki ochronne nie niszcząc przy tym samej podłogi.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

61.50

61.50

565.80Kleen Power Strip Neutra
Wysokoefektywny środek do gruntownego czyszczenia powierzchni wodoodpornych. Intensywnie rozpuszcza uprzednio naniesione nawarstwione powłoki ochronne, nie niszcząc przy tym samej podłogi. Produkt nie wymaga neutralizacji, po zebraniu zanieczyszczen należy przetrzeć wykładzinę wilgotnym mopem.

ZASTOSOWANIE:
Środek usuwa stare powłoki ochronne z linoleum, gumy, parkietu, PCV, asfaltu, kamienia, marmuru, klinkieru i płytek ceramicznych. Nie nadaje się do niezabezpieczonego drewna i parkietu, wykładzin tekstylnych oraz powierzchni lakierowanych

SPOSÓB UŻYCIA:
Przed przystąpieniem do czyszczenia, należy sprawdzić, czy dana powierzchnia jest odporna na odbarwienia. W zależności od stopnia zabrudzenia i grubości warstwy, która ma być usunięta stosować rozcieńczenia od 1:1 do 1:20 (zimna woda). Roztwór rozprowadzić automatem szorującozbierającym lub maszyną jednotarczową. Pozostawić na 10 min, następnie szorować, przy pomocy urządzania zastosowanego do rozprowadzenia i odpowiedniego pada czyszczącego. Zebrać rozpuszczone zanieczyszczenia i w razie potrzeby czynność powtórzyć. Na zakończenie przetrzeć wykładzinę wilgotnym mopem.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ bezbarwny płyn
Zapach ................................ specyficzny
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 1002 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 10,5

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe i anionowe środki powierzchniowo-czynne
TERMIN WAŻNOŚCI ........... dwa lata w oryginalnym zamkniętym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj