close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Premium Nr2 - bieżące mycie sanitariatów, na bazie kwasu cytrynowego Delikatny płyn do codziennego mycia powierzchni kwasoodpornych i urządzeń w łazienkach, szatniach. Dzięki zawartości kwasu cytrynowego preparat nie niszczy czyszczonych powierzchni i zapobiega powstawaniu złogów wapiennych. Nie zawiera kwasu solnego i fosforowego. Pozostawia delikatny trwały zapach.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

36.90

36.90

313.65Kleen Premium No2 1L zapachowy, pielęgnujący środek czyszczący. Środek do bieżącego czyszczenia o przyjemnym zapachu. Czyści dokładnie nie pozostawiając smug. Lekko kwaśne pH zapobiega, przy regularnym stosowaniu, powstawaniu złogów wapiennych.

ZASTOSOWANIE:
Nadaje się do codziennego czyszczenia wszelkich powierzchni twardych i zmywalnych, takich jak tworzywa sztuczne, porcelana, ceramika, emalia. Nie nadaje się do mycia marmuru, kamieni sztucznych i innych wrażliwych na działanie kwasów powierzchni.

SPOSÓB UŻYCIA:
Stosować w zależności od stopnia zabrudzenia. Do normalnego czyszczenia zaleca się użycie 60–80 ml środka na 8 litrów wody. Przy silniejszych zabrudzeniach, dawkę środka można podwoić. Roztwór nanieść na czyszczoną powierzchnię, odczekać i ewentualnie przetrzeć na sucho. Przy usuwaniu zabrudzeń miejscowych stosować środek nie rozcieńczony. Nanosić przy pomocy gąbki. Uwaga! Istniejące nadbudowane złogi wapienne, należy przed zastosowaniem PREMIUM nr 2 usunąć stosując odkamieniacz, np. PREMIUM nr 1 PLUS.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ klarowny, różowy płyn
Zapach ................................ perfumowany
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 1031 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 2-3

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe i amfoteryczne środki powierzchniowo-czynne
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj