close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Premium No3 - czyszczenie i pielęgnacja powierzchni wodoodpornych Płyn przeznaczony do bieżącego mycia i pielęgnacji powierzchni wodoodpornych, wykładzin elastycznych, podłóg pokrytych powłoka polimerową oraz parkietów i laminatów. Na czyszczonej powierzchni nie pozostawia smug i śladów. Zapach pomarańczowy.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 2623

Dostępne opcje :

33.21

33.21

207.87Kleen Premium no3 1L środek myjąco-pielęgnujący do podłóg drewnianych. PREMIUM nr 3 czyści i pielęgnuje nadając połysk i piękny wygląd. Działa aktywnie na powierzchnię. Zawiera odpowiednią kombinację środków powierzchniowo-czynnych, która zapewnia wysychanie bez pozostawiania śladów i smug, przy czym zmywana powierzchnia zachowuje swój naturalny wygląd. Pozostawia świeży, długo utrzymujący się zapach pomarańczy.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do bieżącego, ręcznego mycia wszystkich powierzchni wodoodpornych, przedmiotów, wykładzin podłogowych, również uprzednio zabezpieczonych powłoką polimerową. Szczególnie nadaje się do czyszczenia i pielęgnacji parkietów i laminatów.

SPOSÓB UŻYCIA:
Przeważnie stosuje się roztwór 40-80 ml środka na 8 litrów wody. Przed naniesieniem roztworu dokładnie wycisnąć mop lub szmatkę w prasce, aby uniknąć zbytniego zamoczenia powierzchni.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ klarowny, niebieski płyn
Zapach ................................ świeży, zapach pomarańczy
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 990 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 7

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe i anionowe środki powierzchniowo-czynne
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu
OZNACZENIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ....... brak
Produkt nie jest preparatem niebezpiecznym wg przepisów dyrektywy Unii Europejskiej.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj