close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Premium No1 Classic - bieżące mycie sanitariatów: ścian, urządzeń itp Płyn do bieżącego czyszczenia powierzchni kwasoodpornych w toaletach, szatniach, basenach. Ma właściwości zarówno odkamieniające jak i odtłuszczające. Świetnie sprawdza się do czyszczenia ścian pod natryskami, kabin prysznicowych. Pozostawia trwały, przyjemny, świeży zapach.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

34.44

34.44

263.22Kleen Premium No1 Classic 1L zapachowy środek do czyszczenia sanitariatów, usuwający kamień. Wysoka zdolność rozpuszczania kamienia, z łatwością usuwa również rdzę, zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego, mydło wapniowe, zaprawę cementową. Trwały, perfumowany zapach pozostaje jeszcze długo w pomieszczeniu po zastosowaniu. Dzięki swoim właściwościom czyszczącym jest środkiem ogólnego zastosowania.

ZASTOSOWANIE:
Bardzo dobry środek odwapniający stosowany do czyszczenia podłóg, ścian, chromowanych części armatury łazienkowej, do toalet, kabin prysznicowych, wanien i innego wyposażenia łazienek i kuchni. Nie nadaje się do mycia marmuru, kamienia sztucznego, emalii nie odpowiadającej normom wg klasyfikacji DIN ISO 2722, uszkodzonych powierzchni chromowanych, niklowanych i ocynkowanych.

SPOSÓB UŻYCIA:
W zależności od stopnia zabrudzenia – do bieżącego czyszczenia wystarczy 20-80 ml środka na 8 litrów wody, w przypadku silniejszych zabrudzeń można zastosować nawet 400 ml środka na 8 litrów wody (roztwór 1:20). Nanieść roztwór na mytą powierzchnię i pozostawić przez dłuższy czas, następnie spłukać obficie wodą. W przypadku czyszczenia urządzeń sanitarnych można stosować środek nie rozcieńczony. Usuwać zabrudzenia przy użyciu szczotki.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ klarowny, czerwony płyn
Zapach ................................ kwiatowo-owocowy
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 1070 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 1

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe i amfoteryczne środki powierzchniowo-czynne
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj