close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Premium No1 Plus - mycie sanitariatów, usuwanie kamienia, rdzy itp Środek do bieżącego czyszczenia powierzchni kwasoodpornych w toaletach, posadzek i ścian w pomieszczeniach gdzie występuje nawarstwienie osadów mineralnych. Dzięki zawartości kwasu amidosulfonowego płyn skutecznie rozpuszcza kamień moczowy, wapienny ale również zabrudzenia tłuste. Stosowanie płynu z dyszą spieniającą sprawia, że płyn jest bardzo ekonomiczny w użyciu.
Dostępność : Produkt wycofany
SKU : 0

Dostępne opcje :

27.06

27.06

225.09Kleen Premium No1 Plus 1L środek do czyszczenia sanitariatów, usuwający kamień. Środek o wysokiej skuteczności czyszczenia. Cechuje go niezwykła zdolność rozpuszczania kamienia, z łatwością usuwa również rdzę, zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego, mydło wapniowe, zaprawę cementową. Posiada także właściwości nawilżające. Odznacza się kwaskowym zapachem.

ZASTOSOWANIE:
Środek do bieżącego mycia ścian, posadzek, armatury, również chromowanej, skutecznie usuwający osady z wapnia. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na kwasy, takich jak: marmur i sztuczny kamień, emalia nie odpowiadająca normom wg klasyfikacji DIN ISO 2722, uszkodzone powierzchnie chromowane, niklowane i ocynkowane.

SPOSÓB UŻYCIA:
W zależności od stopnia zabrudzenia dozować: przy normalnym użyciu 20-80 ml na 8 litrów wody, przy większym zabrudzeniu można zastosować większe stężenie, np. do 400 ml na 8 litrów wody (w proporcji 1:20). Tak przygotowany roztwór nanieść na mytą powierzchnię, odczekać dłuższy czas i na zakończenie spłukać wodą. Do czyszczenia WC można stosować środek nie rozcieńczony.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ klarowny, czerwony płyn
Zapach ................................ świeży, lekko ostry
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 1070 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 1

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe środki powierzchniowo-czynne
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj