close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Presticid - czyszczenie powierzchni w obaszarach mokrych: baseny itp Mocny środek odkamieniający o wzmocnionym działaniu czyszczącym. Przeznaczony do mycia łazienek, kuchni i basenów. Skutecznie usuwa osady kamienne, mydło, rdzę oraz resztki mydła. Może być stosowany na bateriach ze stali szlachetnej.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

46.74

46.74

322.26

6 088.50Kleen Presticid 1L środek do czyszczenia sanitariatów. Silny środek czyszczący, dzięki wyważonej mieszance kwasów, rozpuszcza wapno, cement, rdzę. Wzmocniony substancjami aktywnymi, rozpuszczającymi pozostałości tłuszczu i mydła. Gwarantuje skuteczne czyszczenie gruntowne, również po zakończonych pracach budowlanych, zapobiega powstawaniu korozji. Nie zawiera kwasu solnego.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do gruntownego czyszczenia powierzchni i materiałów odpornych na działanie kwasów. Szczególnie polecany do czyszczenia gruntownego łazienek, sanitariatów, basenów i innych tego typu obiektów. Doskonały do czyszczenia po zakończonej budowie, nadaje się również do czyszczenia powierzchni ze stali szlachetnej. Nie stosować do czyszczenia powierzchni emaliowanych i marmurowych!

SPOSÓB UŻYCIA:
Przed czyszczeniem właściwym, daną powierzchnię namoczyć wodą. W zależności od stopnia zabrudzenia, nanieść środek nie rozcieńczony lub rozcieńczony w ilości 80 ml na 8 litrów wody. Pozostawić przez kilka minut, aby zadziałał, następnie spłukać obficie wodą. Dla bezpieczeństwa, sprawdzić powierzchnię, czy jest odporna na działanie preparatu.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ klarowny, czerwony płyn
Zapach ................................ świeży, lekko ostry
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 1180 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 1-2

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe środki powierzchniowo-czynne
Zawiera ............................... kwas fosforowy

TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj