close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Proffesional Wax - płynny wosk do niezabezpieczonych parkietów Produkt na bazie płynnego wosku przeznaczony do powierzchni drewnianych i wykładzin odpornych na działanie rozpuszczalników. Zastosowanie środka jest łatwe w użyciu dzięki temu, że w jednym cyklu następuje mycie i pielęgnacja. Zabezpieczone powierzchnie są antypoślizgowe i zachowują jedwabisty matowy połysk. Preparat może być polerowany maszyną wysokoobrotową.
Dostępność : Produkt wycofany
SKU : 0

Dostępne opcje :

387.57

387.57Kleen Professional Wax 10L Czyści, pielęgnuje i chroni w jednym cyklu pracy wszystkie powierzchnie odporne na rozpuszczalniki. Posiada właściwości antypoślizgowe. Nadaje matowy, jedwabisty połysk, łatwo się poleruje. Preparat wygodny w nakładaniu, a po wyschnięciu odporny na zniszczenia. Bezzapachowy.

ZASTOSOWANIE:
PROFESSIONAL WAX jest przeznaczony do wszystkich rodzajów podłóg i wykładzin odpornych na rozpuszczalniki, np. niezabezpieczony parkiet, drewno, ksylolit, linoleum, korek, klinkier nie glazurowany i płytka podłogowa.

SPOSÓB UŻYCIA:
Wcześniej przygotowaną podłogę (wyczyszczoną gruntownie i wyschniętą) spryskać preparatem lub nanieść ściereczką. Pozostawić do wyschnięcia, następnie polerować maszyną jednotarczową (szczotka z włosia naturalnego lub pad do polerowania). Stosując preparat do czyszczenia podłogi (Cleanern), nanieść spryskując i natychmiast przystąpić do obróbki maszyną jednotarczową z odpowiednim padem z tworzywa sztucznego tak długo, aż powierzchnia stanie się sucha i błyszcząca. W ten sposób zostaną usunięte m.in. zabrudzenia, ślady butów, zarysowania od obcasów a film ochronny uzupełniony. Pojemnik wstrząsnąć przed użyciem, a po zakończeniu pracy natychmiast zamknąć.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ biała, płynna dyspersja
Zapach ................................ neutralny
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 766 g/l
Wartość pH w koncentracie .... brak danych

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Powyżej 30% ....................... węglowodory alifatyczne
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj