close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Purina - powierzchnie zabrudzone tłuszczami, białkami i olejami Płyn alkaliczny przeznaczony do czyszczenia tłustych osadów kuchennych. Świetnie doczyszcza okapy, powierzchnie poziome i pionowe wykonane ze stali nierdzewnej, blaty robocze. Dopuszczony do stosowania w przemyśle spożywczym, gastronomicznym, kuchniach, restauracjach.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

39.36

39.36Skuteczny preparat do stosowania w kuchniach, nadaje się do myjek wysokociśnieniowych. Czyści skutecznie wszystkie powierzchnie zabrudzone zanieczyszczeniami pochodzenia tłuszczowego i białkowego. Nie tworzy piany, dlatego nadaje się do stosowania maszynowego. Stosować tylko na powierzchnie odporne na działanie zasad.

ZASTOSOWANIE:
Do usuwania tłuszczu z wszystkich powierzchni i urządzeń zmywalnych, odpornych na działanie zasad. Szczególnie zalecany w przemyśle przetwórstwa spożywczego, w stołówkach, kuchniach, rzeźniach, mleczarniach itp. Przede wszystkim do usuwania bardzo silnych zabrudzeń tłuszczowych z podłóg, powierzchni roboczych (blatów), okapów, etc. Nadaje się również do zastosowania w myjkach wysokociśnieniowych.

SPOSÓB UŻYCIA:
20–50 ml środka rozpuścić w 8 litrach (jedno wiadro) wody, w zależności od wymagań i stopnia zabrudzenia mytego sprzętu i powierzchni, a także zgodnie z zaleceniami producenta tego sprzętu. Następnie nanieść na powierzchnię, szorować lub czyścić maszynowo, poczym spłukać czystą wodą. Wszystkie powierzchnie mające styczność z żywnością spłukać dokładnie wodą o właściwościach wody pitnej.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ żółto-zielony płyn
Zapach ................................ świeży
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 1050 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 13-14

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe środki powierzchniowo-czynne
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj