close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Sanivex - gruntowne czyszczenie powierzchni odpornych na kwasy Płyn do gruntownego czyszczenia powierzchni kwasoodpornych w łazienkach, obiektach poremontowych, pływalniach i obiektach użyteczności publicznej. Szybko i skutecznie usuwa stare i zaschnięte naloty kamienia moczowego, cementu, rdzy i moczu. Zawiera mieszankę silnych kwasów organicznych.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

35.67

35.67

225.09Kleen Sanivex 10L środek do czyszczenia sanitariatów. Silny środek stworzony na bazie wyważonej mieszanki kwasów organicznych. Dokładnie usuwa stare, zaschnięte i nawarstwione zabrudzenia. Szybko rozpuszcza uporczywe zabrudzenia oraz pozostałości wapna, cementu, betonu, rdzy itp. Uwaga! Działa agresywnie na niezabezpieczone metale, emalie, marmur i beton.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do gruntownego czyszczenia powierzchni i materiałów odpornych na działanie kwasów, szybkiego usuwania starych zabrudzeń pochodzenia naturalnego, usuwania uporczywych zabrudzeń w zakładach przemysłowych, na basenach otwartych, halach pływackich i w innych tego typu obiektach.

SPOSÓB UŻYCIA:
Przed czyszczeniem właściwym, powierzchnie i fugi namoczyć wodą. W zależności od stopnia zabrudzenia, nanieść środek nie rozcieńczony lub rozcieńczony w stosunku 1:1. Pozostawić przez kilka minut, aby zadziałał. W przypadku ekstremalnych zabrudzeń, zabieg można powtórzyć. Następnie spłukać wodą starannie i obficie, aby uniknąć uszkodzeń powierzchni, spowodowanych działaniem resztek kwasu.

DANE TECHNICZNE:
Forma ................................. czerwony, klarowny płyn
Zapach ................................ specyficzny dla produktu
Konsystencja ....................... lekko skondensowany
Gęstość ................................ 1050 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 0

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... niejonowe środki powierzchniowo-czynne
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj