close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Severa Sky - mycie wykładzin pokrytych polimerem oraz PU Zwilżający, antystatyczny preparat myjąco pielęgnujący przeznaczony do bieżącego czyszczenia powierzchni z PCV, linoleum, kauczuku, kamienia i płytek. Nie wymaga spłukiwania. Szczególnie polecany do posadzek zabezpieczonych polimerem i odpychających wodę. Przez polerowanie mechaniczne można uzyskać satysfakcjonujący połysk na spryskanych powierzchniach.
Dostępność : Produkt wycofany
SKU : 0

Dostępne opcje :

22.02

22.02

151.29Kleen Severa Sky 1L Ultrazwilżający środek czyszczaco-pielęgnujący. Antystatyczny środek pielęgnacyjno-czyszczący stanowiący kompletne rozwiązanie do uszlachetnianych fabrycznie wykładzin: pielęgnacja, codzienna ochrona, czyszczenie pielęgnacyjne. Odpowiedni do powierzchni hydrofobowych jak i do podłoży zabezpieczonych. Zalecany do wszystkich zmywalnych powierzchni, szczególnie efektywny w 1-stopniowym cyklu czyszczeniu na mokro. Posiada świeży, morski zapach, chroni przed zbyt szybkim zniszczeniem powierzchni, dający się polerować ( w zależności od stanu powierzchni występuje lekki wzrost jej połysku). Do stosowania w postaci spray‘u. Przeznaczony do bieżącego czyszczenia i pielęgnacji wszystkich powierzchni wodoodpornych, szczególnie PCV, Polyolefiny, linoleum, kauczuk kamienia naturalnego i sztucznego, płytek klinkierowych nie glazurowanych i płytek podłogowych. Nie nadaje się do nie zabezpieczonego drewna i parkietu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Czyszczenie codzienne: przygotować 0,5-1%-owy roztwór produktu (z użyciem zimnej wody). W przypadku szczególnie silnych zabrudzeń stosować wyższe stężenia. Czyszczenie dodatkowe np. poprawki na śladach po chodzeniu: przygotować 20-50%- owy roztwór (z użyciem zimnej wody). Roztwór nanieść na czyszczona powierzchnie i pozostawić do wyschnięcia ew. polerować. Za szkody poniesione w wyniku niewłaściwego stosowania produktu nie ponosimy odpowiedzialności.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ klarowny niebieski
Zapach ................................ świeży
Konsystencja ....................... niska lepkość
Gęstość ................................ 1010 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 8,5

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... anionowe związki powierzchniowo-czynne 5-15% ................................ niejonowe związki powierzchniowo czynne S2 – chronić przed dziećmi.
TERMIN WAŻNOŚCI ........... dwa lata od daty produkcji w oryginalnym opakowaniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj