close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Solex - gruntowne czyszczenie ''na sucho'' drewna, linoleum, kauczuku Środek do gruntownego czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg, w tym olejowanych, woskowanych lakierowanego parkietu i podłóg drewnianych. Szybka i łatwa aplikacja poprzez spryskiwanie, nie wymaga neutralizacji. Usuwa powłoki polimerowe i woskowe. Gwarantuje niezakłóconą pracę zakładu, umożliwia natychmiastowe nałożenie nowej powłoki.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 3696

Dostępne opcje :

281.67

281.67Aktywna kombinacja składników w połączeniu z zastosowaniem odpowiednich maszyn czyszczących, pozwala na szybkie i niebywale łatwe usuwanie uszkodzonych powłok polimerowych i woskowych. SOLEX usuwa zabrudzenia z wszelkich powierzchni, również uprzednio pokrytych warstwą ochronną. Możliwe punktowe czyszczenie gruntowne poprzez stosowanie metody natryskowej. Czyszczenie gruntowne „na sucho” umożliwia w ekonomiczny sposób odnowę startych warstw powłoki ochronnej, a ponadto wydłuża znacznie okres pomiędzy koniecznością stosowania czyszczenia gruntownego „na mokro”.

ZASTOSOWANIE:
Środek do czyszczenia gruntownego „na sucho” takich powierzchni jak: zabezpieczony oraz niezabezpieczony, naoliwiony, woskowany parkiet lub deska drewniana, linoleum, żywica epoksydowa, podłogi z tworzyw sztucznych. Nie nadaje się do usuwania warstw lub resztek parafinowych. Dzięki możliwości punktowego zastosowania, na powierzchniach masowo uczęszczanych (np. hipermarkety, szpitale) nie zakłócamy codziennego porządku w danym obiekcie.

SPOSÓB UŻYCIA:
Stosować w formie nierozcieńczonej. Przed użyciem oczyścić powierzchnię ze śmieci i kurzu. Rozpryskać środek zawsze tylko na powierzchni do 5-8 m2 i natychmiast przystąpić do obróbki maszyną lub padem. W razie konieczności pad przełożyć na druga stronę lub wymienić na nowy. Brudne pozostałości zebrać wilgotnym mopem. Po krótkim okresie czasu wysychania, możliwe jest naniesienie nowej powłoki ochronnej.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ....................................................... bezbarwny płyn
Zapach ....................................................... eukaliptusowy
Konsystencja ........................................ rzadki
Gęstość....................................................... 990 g/l Wartość pH w 1% roztworze ..... ok. 10
SKŁAD WG ZALECEŃ UE: Poniżej 5% ............................................. niejonowe środki powierzchniowo-czynne

TERMIN WAŻNOŚCI ..................... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu
OZNACZENIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ............. brak

Produkt nie jest preparatem niebezpiecznym wg przepisów dyrektywy Unii Europejskiej.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj