close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kleen Tisch-Fit - mycie biurek, posiada właściwości rozpuszczające barwniki Usuwa zabrudzenia z tuszu, ołówka, długopisu. Usuwa zabrudzenia z tuszu, ołówka, długopisu. Stosowany do mycia powierzchni z tworzyw sztucznych i metalu odpornych na rozpuszczalniki. Nie stosować na powierzchnie pokryte lakierem lub innymi powłokami zabezpieczającymi. W razie wątpliwości, przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

43.05

43.05

270.60Kleen Tisch Fit 5L Usuwa zabrudzenia z tuszu, ołówka, długopisu. Produkt gotowy do użytku. Dzięki wygodnej buteleczce ze spryskiwaczem doskonale ułatwia pracę. Ma silne właściwości rozpuszczające barwniki. Przeznaczony tylko do czyszczenia miejscowego. Nie nosi cech środka do bieżącego czyszczenia.

ZASTOSOWANIE:
Usuwa zabrudzenia z tuszu, ołówka, długopisu. Stosowany do mycia powierzchni z tworzyw sztucznych i metalu odpornych na rozpuszczalniki. Nie stosować na powierzchnie pokryte lakierem lub innymi powłokami zabezpieczającymi. W razie wątpliwości, przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Spryskać preparatem szmatkę, czyścić zabrudzone miejsce, następnie wytrzeć do sucha. Uporczywe zabrudzenia lekko spryskać, po krótkim czasie szorując ściereczką wytrzeć do sucha.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ bezbarwny płyn
Zapach ................................ przyjemnie owocowy
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość ................................ 10-20 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 9

SKŁAD WG ZALECEŃ UE:
Poniżej 5% .......................... węglowodory alifatyczne, niejonowe i anionowe środki powierzchniowo-czynne
TERMIN WAŻNOŚCI ........... minimum 1 rok w oryginalnym opakowaniu
OZNACZENIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ....... brak
Produkt nie jest preparatem niebezpiecznym wg przepisów dyrektywy Unii Europejskiej.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj