close× Zadzwoń 41 354 30 72
Poli Gamma E78 Zamiatarka Klasy Ride-On Zamiatarka klasy ride-on, zalecana do powierzchni 3000-5000 m2, potrafiąca zawrócić w miejscu
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

97 785.00

97 785.00


GEMMA jest produkowana w dwóch typoszeregach, które różni zastosowana metoda wyładunku zebranych zanieczyszczeń. Modele z "DSA" w nazwie wyposażono w automatyczny system wspomagania opróżniania pojemnika z użyciem podnośnika unoszącego zbiornik do wysokości 145 cm. Pozostałe modele oferują standardowy system z pojemnikiem wbudowanym w stalową oporęczowaną ramę na kołach do łatwego wytaczania zbiornika spod maszyny.

Wprowadzone w serii GEMMA rozwiązania techniczne plasują te urządzenia w grupie wiodących, rzeczywiście dostępnych na rynku. Cechuje je znakomity stosunek jakości do ceny. Poza zespołem znakomitych parametrów wynikających z "bycia maszyną marki Poli", o jakości tych urządzeń przesądza choćby wykonanie ramy chassis zamiatarek: spawane elektrycznie, lakierowane metodą piecową z użyciem farby epoksydowej proszkowej. Inne atrybuty modelu (bateryjnego) GEMMA E78 to:

Trakcja dostarczona na przednie koło poprzez przekładnię sprzężoną z silnikiem w układzie pionowym, który pozwala uzyskać maksymalny kąt obrotu podczas sterowania jazdą. Dzięki temu GEMMA jest w stanie zawrócić w miejscu, zatem sprzątnąć także bardzo ciasne miejsca. Maksymalna prędkość jazdy wynosi 7,5 km/h, elektronicznie redukowana podczas nawrotów.

Kierowanie zamiatarką bardzo ułatwiają duże miękkie koła, w wersji bateryjnej standardowo z materiału nie rysującego posadzek.

Układ hamowania oparty na hamulcach bębnowych na kołach tylnej osi. Sterowanie prędkością jest elektroniczne, o fabrycznie zaprogramowanej krzywej poboru mocy prądem o dostępnym natężeniu 150A, wystarczającym do pokonania podjazdów o nachyleniu do 10% (opcjonalnie do 20% po zamówieniu dodatkowego zestawu).

Oczyszczanie zasysanego z podłoża powietrza zapewnia w standardzie workowy filtr klasy M, dostępny w kilku wersjach materiałowych i powłokowych, o powierzchni filtracji 5,5 m2, utrzymywanej przez elektryczny otrząsacz. Jako wyposażenie opcjonalne, dostępny jest zestaw 8 filtrów cylindrycznych (słupowych), także otrząsanych elektrycznie, które można przepłukiwać pod bieżącą wodą. Ich łączna powierzchnia filtracji to 6,4 m2.

Wszystkie szczotki w zamiatarkach serii GEMMA, zarówno centralna jak i boczne wieńcowe, demontowane są bez użycia narzędzi. Pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności 115 litrów. Dla ułatwienia ręcznego opróżniania pojemnika, można zamówić opcjonalne trzy mniejsze pojemniki wkładane do głównego.

Zamiatarki bateryjne serii GEMMA oferują także opcjonalne oprzyrządowanie do szybkiej wymiany akumulatorów, stalową ramę-tacę wysuwaną na boczną stronę urządzenia.

Przednie koła odbojowe są również wykonane z materiału nie zarysowującego powierzchni.

Maszynę można w łatwy sposób unieść ponad podłoże lub ształować do transportu dzięki wkręcanym uchwytom do wpinania haków.

Pozostałe elementy wyposażenia standardowego, to przednie reflektory robocze, ergonomiczny pulpit operatora, regulowane siedzisko, licznik motogodzin, wskaźnik naładowania akumulatora (wersja E78), sygnał dźwiękowy.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj