close× Zadzwoń 41 354 30 72
Swish Inn-Sync Descaler Odkamieniacz Koncentrat stanowiący mieszaninę kwasów organicznych i nieorganicznych specjalnie opracowaną w celu skutecznego i szybkiego usuwania osadów mineralnych, rdzy i tlenków z powierzchni mających kontakt z żywnością. Preparat zalecany jest szczególnie do czyszczenia powierzchni z osadów kamienia wodnego. Preparat można stosować we wszystkich rodzajach zmywarek do naczyń, jako odkamieniacz, do usuwania kamienia z czajników, grzałek elektrycznych,ekspertów do kawy itp.
Dostępność : na zamówienie
SKU : 0

Dostępne opcje :

214.60

214.60


Koncentrat stanowiący mieszaninę kwasów organicznych i nieorganicznych specjalnie opracowaną w celu skutecznego i szybkiego usuwania osadów mineralnych, rdzy i tlenków z powierzchni mających kontakt z żywnością. Preparat zalecany jest szczególnie do czyszczenia powierzchni z osadów kamienia wodnego. Preparat można stosować we wszystkich rodzajach zmywarek do naczyń, jako odkamieniacz, do usuwania kamienia z czajników, grzałek elektrycznych, ekspertów do kawy itp.

SPOSÓB UŻYCIA I ROZCIEŃCZENIA Przed zastosowaniem produktu należy opróżnić zmywarkę z naczyń oraz wyczyścić filtry z resztek jedzenia i ponownie je zamontować. Następnie napełnić zbiorniki myjące 10% roztworem (1L płynu na 10L wody), lub 20% (1L płynu na 5L wody). Uruchomić urządzenie oraz pompy na 10 – 15 minut, po czym usunąć roztwór z komory zmywarki. W celu dokładnego usunięcia kamienia należy przeprowadzić pełny cykl pracy (bez naczyń), aż do całkowitego dokładnego wyczyszczenia maszyny, a następnie przeprowadzić proces jedno lub dwukrotny płukania.


INFORMACJE DODATKOWE
Dostępne pojemności: 10L;
Wartość pH: 1,9;
Okres przydatności: 36 miesięcy od daty produkcji;
PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!;
Oznaczenia dodatkowe: Piktogramy charakteryzujące sposób użycia.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj