close× Zadzwoń 41 354 30 72
Clean Magic RTU RO-135RTU Odkażający płyn do ścian, podłóg i powierzchni Płyn przeznaczony do mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni, które mają jak i nie mają kontaktu z żywnością, w przemyśle spożywczym, gastronomii oraz pomieszczeniach obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych (ściany, podłogi) oraz w środkach transportu publicznego i towarowego; posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Po dezynfekcji. Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać woda zdatną do picia. Do użytku powszechnego.
Dostępność : Produkt wycofany
SKU : 4660

Dostępne opcje :

18.00

18.00

93.60


PRZEZNACZENIE
Płyn przeznaczony do mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni, które mają jak i nie mają kontaktu z żywnością, w przemyśle spożywczym, gastronomii oraz pomieszczeniach obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych (ściany, podłogi) oraz w środkach transportu publicznego i towarowego; posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Po dezynfekcji. Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać woda zdatną do picia. Do użytku powszechnego.

UWAGA: Badania laboratoryjne przeprowadzone przez AKZO NOBEL - dostawca substancji aktywnej, a także informacje udostępnione publicznie przez WHO oraz dostępna literatura naukowa potwierdzają, że użyte składniki mają także zastosowanie w produktach do dezynfekcji rąk metodą wcierania, gdzie właściwości wirusobójcze (otoczkowy wirus grypy A/H1N1/X-179A należący do grupy Koronawirusów, podobnie jak SARS COVID-19) uzyskuje się w warunkach czystych przy ilości 125ppm w czasie 5 minut od aplikacji. W CLEAN MAGIC RTU ilość substancji aktywnej jest 32x większa, co jest gwarancją pełnej dezynfekcji także wobec grzybów i bakterii w warunkach brudu – potwierdzone wynikami badania skuteczności produktu przez LABTEST Kraków. Brak konieczności spłukiwania (przy braku kontaktu z żywnością), kombinacja substancji aktywnej i surfaktantu, który wspomaga uszkadzanie otoczki wirusa oraz lekko kwaśne pH preparatu stwarzają niekorzystne środowisko do bytowania drobnoustrojów i przedłużają wg literatury naukowej skuteczność preparatu do 3h.

SPOSÓB UŻYCIA
Dezynfekcja: Skuteczność biobójczą na powierzchniach uzyskuje się w czasie: 5 min – bacterie, wirusy, 15 min – grzyby. Powierzchnie dezynfekować poprzez aplikację preparatu za pomocą atomizera lub szmatki/mopa, nasączone preparatem. Produkt gotowy do użytku.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 1139/TP/2020

Substancja czynna: Chlorek didecylodimetyloamonu, CAS: 7173-51-5, WE: 230-525-2, zaw. 4g/L

ZAWIERA
Chlorek didecylodimetyloamonu, C9-C11 Alkoholeetoksylowane > 2,5EO; alkohol izopropylowy, substancje dezynfekujące < 5%; kationowe środki powierzchniowo czynne < 5%; niejonowe środki powierzchniowo czynne < 5%; kompozycja zapachowa (Amyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicilate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol).

WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w temp. od 5°C do 35°C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

TERMIN TRWAŁOŚCI
2 lata od daty produkcji

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj