close× Zadzwoń 41 354 30 72
Wszystkie produkty posiadają niezbędną dokumentację techniczną. Wykwalifikowana kadra oraz własne laboratorium pozwalają nam na wprowadzanie nowych produktów i stałą kontrolę nad ich jakością. Odpowiedni park maszynowy oraz własny transport pomagają nam spełnić oczekiwania naszych Kontrahentów. Na życzenie Klienta prowadzimy szkolenia z zakresu stosowania chemii ROYAL

O Firmie

Firma "ROYAL" Sp z o.o. powstała w 1990 roku. Przez 6 lat siedziba firmy mieściła się w Gietrzwałdzie, a od 1996 roku zarząd firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w Jezioranach. Początkowo firma "ROYAL" jako spółka Joint Venture, zajmował się importem i konfekcjonowaniem kosmetyków, chemii gospodarczej i motoryzacyjnej. Zdobyte doświadczenia i odpowiednie technologie pozwoliły na uruchomienie w niedługim czasie kompletnej produkcji chemii profesjonalnej. Obecnie wszystkie produkty są wytwarzane w Polsce.

W dbałości o zadowolenie Klientów i ciągłe podnoszenie jakości oferowanych produktów, firma wprowadziła system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015. Na rynku polskim Royal działa poprzez sieć regionalnych przedstawicielstw, część produktów jest sprzedawana także na rynkach Unii Europejskiej i Europy Wschodniej. Od 2002 roku firma DTJ zajmuje się sprzedażą produktów Royal. Potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi w zakresie dobierania technologii sprzątania jest certyfikat dystrybutora produktów Royal w województwie świętokrzyskim.

PHU DTJ Tomasz Jurczak
Dystrybutor Produktów Royal

Zbożowa 9 C
25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie
tel.: 41 354 30 72