close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Ambital Eco Konzentrat Balance - ekomycie z pielęgnacją Nie przepadasz za płynami do podłóg, które zawierają zapachy i barwniki? Ambital Eco Konzentrat Balance płyn wolny od zapachów i barwników na bazie surowców roślinnych. Spełnia normy DIN 18032, a tym samym nadaje się do podłóg w halach sportowych. Posiada Oznaczenie Eco-label. Wysycha bez smug i tworzy na powierzchni antypoślizgowy film ochronny.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

53.57

53.57Kiehl Ambital Eco Konzentrat Balance
Eko-Mycie z pielęgnacją bez barwników i substancji zapachowych.

Ambital-eco-Konzentrat balance jest ekologicznym produktem do mycia i pielęgnacji, który uwzględnia oczekiwania przyszłości i gwarantuje wysokojakościową pielęgnację podłóg oraz mycie przyjazne dla środowiska naturalnego. Powierzchnia umyta produktem zachowuje własny połysk. Ambital-eco-Konzentrat balance wysycha bez smug i tworzy na powierzchni antypoślizgowy film ochronny. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego Ambital-eco-Konzentrat balance został oznaczony ekologicznym oznakowaniem Eco-label.

SKŁAD
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne 5-15%, rozpuszczalne w wodzie
rozpuszczalniki, substancje pielęgnujące.
pH (koncentratu) = ok. 7,5
pH (roztworu roboczego) = ok. 7,5

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do wszystkich wodoodpornych, twardych i elastycznych wykładzin takich jak: PCV, linoleum, guma, poliolefiny, marmur, obrobiony beton, lana żywica oraz do podłóg zabezpieczonych powłoką.

SPOSÓB UŻYCIA
1 doza (główka dozująca) = 25 ml

Mycie bieżące (mycie / maszynowe mycie na mokro):
1 doza na 8 L zimnej wody.

Dozowanie za pomocą systemu Dosifill 1:320.
W przypadku małych lub średnich zabrudzeń wystraczy użyć 1/2 dozy

Polerowanie:
Okazjonalne polerowanie (ok. 1000 obr./min.) utwardza komponenty pielęgnacyjne, usuwa ślady po chodzeniu i zwiększa wytrzymałość na ścieranie.

WSKAZÓWKA
Właściwe dozowanie oszczędza koszty i zmniejsza do minimum wpływ na środowisko. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie mieszać różnych środków czyszczących! Bliższe informacje można znaleźć na internetowej stronie oznakowania ekologicznego DE pod adresem: "http://www.ecolabel.eu." Zawarte środki powierzchniowo-czynne wyprodukowano na bazie surowców roślinnych. Opakowanie recyclingowe.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie / maszynowe mycie na mokro: 0,06-0,25 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj