close× Zadzwoń 41 354 30 72
Od ponad 100 lat JOHANNES KIEHL KG należy do wiodących producentów profesjonalnej chemii czyszczącej. Od 1995 r. w ścisłej współpracy z generalnym przedstawicielem na terenie Polski firmą KIEHL & ŻEGARSKI wdraża oraz dostosowuje do warunków rodzimych nowoczesne technologie i niezawodne rozwiązania czystościowe „Made in Germany”

O Firmie

Przedsiębiorstwo JOHANNES KIEHL KG zostało założone w 1904 roku w Monachium. Dzisiaj, dzięki doświadczeniu ponad 100 lat w dziedzinie profesjonalnego utrzymania czystości obiektów należy do wiodących swej branży i cieszy się pełnym zaufaniem klientów na całym świecie.

JOHANNES KIEHL KG certyfikowany wg DIN EN ISO 9001, 14001, 50001 oraz OHSAS 18001 produkuje na skalę przemysłową, wykorzystując wysoce zautomatyzowane linie produkcyjne. Surowa kontrola jakości gwarantuje niezmienną jakość produktu, która pozostaje zawsze na najwyższym poziomie oraz bezkonkurencyjnie długi termin ważności produktu wynoszący 5 lat. Produkty KIEHLA są gwarancją najwyższej jakości i skuteczność świadczonych usług w pełnym zakresie: mycie przemysłowe, automatem, gruntowne, impregnacja, mycie codzienne, z pielęgnacją, sprzątanie sanitariatów, pielęgnacja mebli, metalu, sprzątanie kuchni, pranie dywanów, mycie i pielęgnacja parkietu i drewna, pranie tekstyliów, system Pro-Mop, maszynowe mycie naczyń, pielęgnacja i higiena skóry rąk, systemy i urządzenia dozujące. Produkty KIEHLA to także troska o środowisko naturalne. Paleta produktów KIEHLA stale uzupełniana jest preparatami oznaczonymi Europejskim Oznakowaniem Ekologicznym „Eco-Label” oraz Skandynawskim Oznakowaniem „Nordycki łabędź”. Od 2011 roku firma DTJ zajmuje się sprzedażą produktów Kiehl. Potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi w zakresie dobierania technologii sprzątania jest certyfikat dystrybutora produktów Kiehl w województwie świętokrzyskim.

PHU DTJ Tomasz Jurczak
Dystrybutor Produktów Kiehl

Zbożowa 9 C
25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie
tel.: 41 354 30 72