close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Parkettin Konzentrat - płyn do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych Zależy Ci na ochronie krawędzi parkietu przed wnikaniem wilgoci? Parkettin-konzentrat to produkt myjąco - pielęgnacyjny który pozostawia film odpierający brud i zabezpieczający krawędzie posadzki przed wilgocią. Jednocześnie bezpieczny w chodzeniu zgodnie z normą DIN 18032. Polecany do hal sportowych. Do wszystkich podłóg drewnianych poddanych obróbce, gotowego parkietu i laminatu.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0703

Dostępne opcje :

82.29

82.29

622.96Kiehl Parkettin Konzentrat

Produkt do mycia i pielęgnacji powierzchni drewnianych. Aktywnie myje, posiada zdolność transportowania brudu, przyjemnie pachnie. Substancje pielęgnujące wysychają bez smug i tworzą trwały, bezpieczny w chodzeniu film pielęgnacyjny o znakomitych właściwościach odpierania brudu. Powierzchnia uzyskuje współczynnik tarcia posuwistego zgodnie z DIN 18032 część 2 pomiędzy 0,4-0,6? i tym samym spełnia wymogi dla podłóg położonych w halach sportowych (test pzreprowadzono w FMPA Baden Wfirttemberg, Otto-Graf-Insitut). Produkt polecany jest przede wszystkim do mycia i pielęgnacji hal sportowych. W dużej mierze zapobiega tworzeniu się czarnych zarysowań po obcasach. W przypadku podłóg z gotowego parkietu i laminatu chroni kanty przed wnikaniem wilgoci. Polerowanie utwardza film pielęgnujący i optymalizuje jego wytrzymałość oraz efekt optyczny.
SKŁAD (wg 648/2004/WE):
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne 5-15 %, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, mydło syntetyczne, komponenty pielęgnujące, substancje pomocnicze, barwniki, substancje zapachowe (hexylcinnamal, benzylsalicylat, lilial, hydroxyisohexy1-3-cyclohexane-carboxaldehyde, citronellol).
pH (koncentratu) = ok. 4,5
pH (roztworu roboczego) = ok. 7

OBSZAR ZASTOSOWANIA:
Do pielęgnacji olejowanych, olejowanych- woskowanych i zabezpieczonych powierzchni drewnianych oraz gotowego parkietu i laminatu.

Nie nadaje się do podłóg nie poddanych obróbce lub tylko zawoskowanych.

SPOSÓB UŻYCIA:
1 doza (główka dozująca) = 25 ml

Pielęgnacja:
Gwarancją doskonałej optyki i przyczepności są tylko czyste powierzchnie, wolne od tłuszczu, wosku, silikonu i pyłu.1 doza na 500 ml zimnej wody.

Mop zanurzyć w roztworze roboczym, dokładnie wycisnąć i zmyć powierzchnię. Nie dopuścić do przemoczenia powierzchni!

Pielęgnacja okresowa:
1 doza na 8 L zimnej wody. Mop zanurzyć w roztworze roboczym, dokładnie wycisnąć i zmyć powierzchnię. Nie dopuścić do przemoczenia powierzchni! W przypadku lekkiego lub średniego zabrudzenia wystarczy% dozy.

Mycie metodą spray:
1 doza na 500 ml zimnej wody, pracować przy użyciu butelki z rozpylaczem i maszyny szybkoobrotowej (ok. 1000 obr. /min.).

Polerowanie:
Wyschniętą warstwę pielęgnacyjną można utwardzić poprzez polerowanie maszyną szybkoobrotową (ok. 1000 obr./min.) i padem Multi-Disc. Wypolerowana powłoka nie jest śliska.

ZUŻYCIE NA M2:
Mycie: 0,06-0,15 ml
Pielęgnacja: 0,75 ml
Mycie metodą spray: 0,25 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj