close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Ceradur Eco - pielęgnacyjny środek dyspersyjny bez soli metalicznych Szukasz pielęgnacji która jest antypoślizgowa i antystatyczna? Samonabłyszczająca powłoka Ceradur Eco spełnia wymogi dla podłóg położonych w halach sportowych (DIN 18032 część 2), i antystatycznych podłóg elastycznych ESD (DIN ICE 61340-5-1(EN 61340-5-1)). Nie zawiera soli metali ciężkich. Dzięki elastyczności powłoki można łatwo usunąć jej uszkodzenia przez polerowanie lub metodą spray.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

248.19

248.19


Kiehl Ceradur Eco 5L Pielęgnacyjny środek dyspersyjny wolny od soli metalicznych. Samonablyszczająca się, wolna od soli metali ciężkich dyspersja pielęgnacyjna o bardzo dobrych właściwościach pokrywających. Powłoka pielęgnacyjna jest podobna do twardego wosku i pozostaje niezmiennie elastyczna. Uszkodzenia powłoki można usunąć poprzez polerowanie lub podczas mycia metodą spray. Powierzchnia błyszczy się, nie jest jednak śliska. Ceradur spełnia optymalnie kryteria dotyczące antypoślizgowości, odpieralności brudu i odporności na zmywanie. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego Ceradur-eco został oznaczony ekologicznym oznakowaniem "Nordycki Łabędź".
SKŁAD
Dyspersje tworzywa sztucznego wolne od soli metalicznych (nie zawierają TBEP), woski polietylenowe, zmiękczacz, związki pomocnicze.
pH (koncentratu): ok. 8,5

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do wodoodpornych, twardych i elastycznych wykładzin podłogowych takich jak: PCV, linoleum, guma, wykładziny wielowarstwowe CV, poliolefiny, marmur, granit, beton poddany obróbce, z wyjątkiem obszaru mokrego. Nadaje się także do ochrony zabezpieczenia podłóg drewnianych i korkowych. Nie używać do niezabezpieczonych podłóg drewnianych i korkowych. W przypadku podłóg z warstwą użytkową z PU lub PE przeprowadzić przez użyciem test na przyczepność produktu.

SPOSÓB UŻYCIA
Produkt stosować tylko na dobrze wyschniętych podłogach. Nierozcieńczony produkt rozprowadzić cienką warstwą np. mopem płaskim. Unikać zaschnięcia produktu w mopie. Po użyciu produktu kanister natychmiast zamknąć.

Pielęgnacja bazowa podłóg po myciu gruntownym:
W zależności od chłonności podłogi 2-3 warstwy co ok. 30 min.

Pielęgnacja późniejsza po wcześniejszym myciu intensywnym:
1 -2 warstwy co ok. 30 min.

Mycie metodą spray w celu punktowej renowacji uszkodzonego filmu pielęgnacyjnego:
Rozcieńczyć 1:1 z zimną wodą pracować przy użyciu butelki ze spryskiwaczem i maszyny szybkoobrotowej (ok. 1000 obr./ min.).

Polerowanie:
Wyschniętą powłokę pielęgnacyjną można utwardzić poprzez
polerowanie maszyną szbkoobrotową (ok. 1000 obr./ min.) i padem Multi-Disc. Wypolerowana powłoka nie jest śliska.

ZUŻYCIE NA M2
Pielęgnacja bazowa: 25 ml na jedną warstwę
Pielęgnacja późniejsza: 25 ml na jedną warstwę
Mycie metodą spray: 1,5 ml

Chronić przed mrozem!

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art.1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj