close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Dipex - płyn do mycia gruntownego Chcesz szybko i bezproblemowo usunąć warstwę woskową, film mydlany, oleiste i tłuszczowe zabrudzenia? Niskopieniący Dipex jest idealny do gruntownego mycia zasadoodpornych wykładzin podłogowych. Niestety nie nadaje się do gumy, linoleum, podłóg kamiennych zawierających wapń (marmur, beton).
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

242.58

242.58


Kiehl Dipex 10L Płyn do mycia gruntownego.
Alkaliczny, intensywnie czyszczący, niskopieniący płyn do mycia gruntownego zasadoodpornych wykładzin podłogowych. Szybko i bezproblemowo usuwa filmy mydlane i warstwy woskowe oraz zabrudzenia oleiste i tłuszczowe.
SKŁAD (wg 64812004/WE)
Anionowe związki powierzchniowo- czynne < 5%, niejonowe związki powierzchniowo- czynne <5%, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, fosforany < 5%, związki kompleksotwórcze, zasady, substancje zapachowe (limonen).
pH (koncentratu): ok. 12
pH (roztworu roboczego): ok. 11

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Nadaje się do wodo- i zasadoodpornych podłóg takich jak: PCV, granit, cegła, kamionka. Nie stosować do wykładzin gumowych i linoleum oraz do podłóg kamiennych zawierających wapń takich jak: marmur i beton poddany obróbce!

W przypadku podłogi trudnej do zidentyfikowania należy sprawdzić przed pierwszym użyciem odporność materiału na działanie produktu.

SPOSÓB UŻYCIA
Mycie gruntowne podłóg pokrytych powłoką lub po pielęgnacji: 0,5- 2 L na 8 L zimnej wody.

Roztwór roboczy rozprowadzić na podłodze, odczekać ok. 10 min., szorować, w razie potrzeby wlać gorącą wodę do zbiornika, zebrać brud, spłukać gruntownie czystą wodą.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu!

ZUŻYCIE NA M2
Mycie gruntowne: 90 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44NVE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj