close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Disoman - wysokowydajny superkoncentrat do ręcznego mycia naczyń Wysokowydajny płyn do mycia naczyń o neutralnym pH do ręcznego mycia naczyń oraz do mycia akcesoriów kuchennych. Produkt jest przyjazny dla materiału czyszczonego, usuwa zabrudzenia wszelkiego rodzaju i posiada znakomite właściwości rozpuszczenia tłuszczu. Optymalna kombinacja substancji czynnych nadaje się do obszaru spożywczego i jest przyjazna dla skóry. Produkt jest wysokoskoncentrowany, bardzo wydajny i oszczędny w użyciu. Wolny od substancji zapachowych i barwników.
Dostępność : w magazynie
SKU : 1733

Dostępne opcje :

40.01

40.01

176.66Kiehl Disoman
Wysokowydajny super koncentrat do ręcznego mycia naczyń. Wysokowydajny płyn do mycia naczyń o neutralnym pH do ręcznego mycia naczyń oraz do mycia akcesoriów kuchennych. Produkt jest przyjazny dla materiału czyszczonego, usuwa zabrudzenia wszelkiego rodzaju i posiada znakomite właściwości rozpuszczenia tłuszczu. Optymalna kombinacja substancji czynnych nadaje się do obszaru spożywczego i jest przyjazna dla skóry. Produkt jest wysokoskoncentrowany, bardzo wydajny i oszczędny w użyciu. Wolny od substancji zapachowych i barwników. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego produkt Disoman został oznaczony ekologicznym oznakowaniem Eco-label.

Skład (wg 648/2004/WE):
Anionowe związki powierzchniowo-czynne 5-15%, niejonowe związki powierzchniowo- czynne 5-15%, amfoteryczne związki powierzchniowo-czynne < 5%, substancje pomocnicze, środek konserwujący: fenoksyetanol.
pH (koncentratu): ok. 7
pH (roztworu roboczego): ok. 7

OBSZAR ZASTOSOWANIA:
Do mycia naczyń takich jak: talerze, szklanki, garnki, patelnie, sztućce oraz do mycia wszystkich innych zmywalnych akcesoriów kuchennych.

SPOSÓB UŻYCIA:
1 szprycę (odpowiada ok. 2,5 ml) produktu Disoman wlać do 5 L ciepłej wody. Talerze, szklanki, garnki, patelnie, sztućce oraz inne zmywalne akcesoria kuchenne wyczyścić szczotką lub gąbką. W przypadku uporczywych zabrudzeń naczynia krótko namoczyć. Na zakończenie spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.
W przypadku zastosowania pompki Kiehla do płynów do mycia naczyń skok pompki (ok. 20 ml) ustawić na 40 L ciepłej wody.
W przypadku mocnych zabrudzeń dozowanie produktu Disoman podwoić.

Wskazówki:
Właściwe dozowanie oszczędza koszty i zmniejsza do minimum wpływ na środowisko. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie mieszać różnych środków czyszczących! Nie stosować wody bieżącej, lecz zanurzać naczynia w wodzie, stosując zalecaną dawkę.

Bliższe informacje można znaleźć na intemetowej stronie oznakowania ekologicznego UE pod adresem: www.ecolabel.eu. Zawarte środki powierzchniowo- czynne wyprodukowano na bazie surowców roślinnych. Opakowanie recychngowe.

ZUŻYCIE NA M2:
0,5-1 ml na 1 L wody

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Chronić przed mrozem!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj