close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Frigosan - środek myjący do zamrażarek Frigosan usuwa oleiste i przesiąknięte tłuszczem zabrudzenia oraz resztki etykietek w pomieszczeniach do zamrażania podczas ich pracy. Nie wymaga przemieszczenia żywności, rozmrożenia pomieszczenia czy też przerywania procesu chłodzenia. Frigosan stosowany jest do temperatury -25°C. Niskopieniąca receptura produktu pozwala na zastosowanie go w automatach myjących lub podczas mycia powierzchni metodą spryskiwania. Nie jest wymagane zastosowanie automatów myjących z zabezpieczeniem przed eksplozją.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

722.10

722.10Kiehl Frigosan
Środek myjący do zamrażarek. Frigosan usuwa oleiste i przesiąknięte tłuszczem zabrudzenia oraz resztki etykietek w pomieszczeniach do zamrażania podczas ich pracy. Nie wymaga przemieszczenia żywności, rozmrożenia pomieszczenia czy też przerywania procesu chłodzenia. Frigosan stosowany jest do temperatury ? 25 o C. Niskopieniąca receptura produktu pozwala na zastosowanie go w automatach myjących lub podczas mycia powierzchni metodą spryskiwania. Nie jest wymagane zastosowanie automatów myjących z zabezpieczeniem przed eksplozją. W krótkim czasie po umyciu powierzchnię należy wytrzeć do sucha z pozostałości.

SKŁAD
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne<5%, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, substancja zapobiegająca zamarzaniu, barwnik spożywczy (CI42051).
skala pH koncentratu= ok. 8,5

ZASTOSOWANIE
Do wszystkich wodoodpornych podłóg, ścian i powierzchni w pomieszczeniach do zamrażania oraz chłodniach takich jak: flizy ceramiczne, flizy antypoślizgowe, flizy z kamionki z mikroporami, podłogi przemysłowe (jastrych, pomalowany beton), powierzchnie ze stali szlachetnej, aluminium, tworzywo sztuczne.

SPOSÓB UŻYCIA
Produkt stosować nie rozcieńczony!

Do zamrażarek nie wnosić wody, ani żadnych wilgotnych ściereczek oraz mopów!

Mycie gruntowne:
Nie rozcieńczony produkt wylać na podłogę i rozprowadzić mopem, pozostawić na ok. 10 ?15 min. do zadziałania produktu, szorować maszyną jednotarczową i padem dostosowanym do typu podłogi. Powierzchnię odsączyć odkurzaczem na wodę. Pozostałości zebrać ściągaczka gumową i suchym mopem. Po zakończeniu czyszczenia produkt należy gruntownie usunąć.

W celu umycia ścian i powierzchni nie rozcieńczony produkt rozprowadzić przy pomocy butelki ze spryskiwaczem lub ściereczką i pozostawić na 5 min. do zadziałania produktu. Jeżeli zachodzi potrzeba szorować nieostrym padem. Pozostałości usunąć ściągaczką gumową. Powierzchnię wytrzeć do sucha ściereczką.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie gruntowne podłóg: 250-300 ml
Mycie ścian i powierzchni: 150 ml

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj