close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Legnomat - myjący produkt do automatów do podłóg drewnianych Zastanawiasz się czy możliwe jest mycie podłóg drewnianych automatem szorująco-zbierającym? Legnomat to preparat przeznaczony do mycia bieżącego i pobudowlanego podłóg drewnianych surowych, olejowanych i zabezpieczonych. Nie nadaje się do laminatu.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

213.96

213.96


Kiehl-Legnomat
Płyn do mycia podłóg drewnianych automatem

Właściwości
Kiehl-Legnomat jest pianowym środkiem do mycia podłóg drewnianych przy użyciu automatu szorująco-zbierającego. Produkt działa szybko i łagodnie. Przeznaczony jest do bieżącego mycia podłóg drewnianych, usuwa codziennie zbierający się brud. Zdatność produktu jako środka do czyszczenia podłóg drewnianych automatem została potwierdzona ekspertyzą. Kiehl-Legnomat został zgłoszony do ochrony patentowej.

Skład ( 648/2004/WE) Amfoteryczne związki powierzchniowo-czynne < 5 %, niejonowe związki powierzchniowo-czynne <5 %, związki kompleksotwórcze, substancje zapachowe, konserwanty (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone) pH (koncentratu): ok. 7,0 pH (roztworu roboczego): ok. 7,0

Obszar zastosowania Do maszynowego mycia pobudowlanego oraz do mycia bieżącego podłóg drewnianych surowych, olejowanych i zabezpieczonych. Nie nadaje się do laminatu.

Sposób użycia
Mycie bieżące szczotką nylonową 0,5 mm (maszynowe mycie na mokro)
Ilość wody: 1 L/ min.
Dozowanie ręczne: 200 ml/ 10 L wody
System dozowania chemii: 1:75

Wskazówki:
- Podczas przerw automat przełączyć na tryb "suchy", aby nie dopuścić do wycieków wody
- Stosować się do zaleceń pielęgnacyjnych zgodnie z normą DIN 18356
- Należy pamiętać o maksymalnym obciążeniu podłogi
- Kiehl-Legnomat spienić i zebrać ssawą w jednym procesie pracy. Przemaczanie podłogi
może doprowadzić do pęcznienia drewna w obszarze krawędzi.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj