close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Optima - płyn do mycia plexiglasu (szkła akrylowego) i szkła Uniwersalny środek do mycia szkła i plexi. Dzięki unikalnej formule zapobiega korozji naprężeniowej powierzchni z tworzyw sztucznych i plexi. Wysych bez smug, Gotowy do użycia. Posiada europejskie oznakowanie Eco-Label.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0717

Dostępne opcje :

24.37

24.37

20.96

160.39Kiehl Optima

Płyn do mycia powierzchni i szkła. Optima jest uniwersalnym środkiem myjącym w roztworze gotowym do użycia do codziennego czyszczenia wszystkich wodoodpornych powierzchni i szkła. Dzięki specjalnej formule czyszczącej produkt chroni tworzywo sztuczne przed korozją naprężeniową. Dlatego też optymalnie nadaje się do mycia wszystkich powierzchni z tworzywa sztucznego oraz z Plexi. Produkt jest przyjazny dla czyszczonego materiału, szybko wysycha bez smug i pozostawia na powierzchni naturalną optykę. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego produkt otrzymał Wspólnotowe Oznakowanie Ekologiczne.

SKŁAD
Anionowe związki powierzchniowo-czynne < 5%,
rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki barwniki,
substancje zapachowe.
pH (koncentratu): ok. 9,5

ZASTOSOWANIE
Do wszystkich wodoodpornych powierzchni i przedmiotów. Szczególnie polecany do powierzchni z Plexi.

SPOSÓB UŻYCIA

Mycie bieżące (Mycie powierzchni):
Produkt stosować nie rozcieńczony. Powierzchnię lub wilgotną ściereczkę do zmywania lub z mikrofazy spryskać, zmyć - gotowe! Brudną ściereczkę spłukać wodą.

Zużycie na m2
Mycie powierzchni: 3ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj