close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Powerfix - aktywny płyn do gruntownego mycia na bazie kwasu Bardzo aktywny płyn do mycia gruntownego na bazie kwasu fosforowego. Wyjątkowo silnie rozpuszcza zabrudzenia zawierające wapń czy rdzę. Stosowanie na powierzchniach wrażliwych na kwasy prowadzi do nieodwracalnych uszkodzeń.
Dostępność : w magazynie
SKU : 1735

Dostępne opcje :

256.63

256.63Kiehl Powerfix
Bardzo aktywny płyn do mycia gruntownego na bazie kwasu. Bardzo aktywny płyn do mycia gruntownego na bazie kwasu fosforowego do usuwania osadów zawierających wapń i rdzę z kwasoodpornych ścian, podłóg i powierzchni. Stosowanie produktu na powierzchniach wrażliwych na kwasy prowadzi do powstania nieodwracalnych szkód materiału. Umieszczony w wykazie RK (RK= niemiecki wykaz środków zatwierdzonych do mycia podłóg ceramicznych). Pienienie się roztworu roboczego świadczy o aktywnym rozpuszczaniu wapnia. Myje gruntownie i delikatnie, posiada przyjemny zapach.

SKŁAD
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne < 5 %, nieorganiczne i organiczne kwasy, środki antykorozyjne, barwniki, substancje zapachowe (methylpropanal, citronellol, amylcinamal).
pH (koncentratu): ok. 0,5
pH (roztworu roboczego): ok.1

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do kwaso- i wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze pływalni, mokrym i sanitarnym takich np. jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe oraz muszle WC. Nadaje się także do zakwaszania kamionki, klinkieru, granitu i kwarcytu.

Nie nadaje się do chromowanego lub niechromowanego mosiądzu, emalii, desek/ pokryw WC, ścianek działowych z tworzywa sztucznego, aluminium eloksalowanego i powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego wrażliwych na działanie kwasu.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie środka. Czyszczoną powierzchnię należy wcześniej zwilżyć czystą wodą. Nie dopuścić do zaschnięcia roztworu roboczego. Pomieszczenia dobrze wywietrzyć podczas i po pracy.

Mycie gruntowne / zakwaszanie: W zależności od zabrudzenia 2-4 L na 8 L zimnej wody. Ekstremalnie duże osady należy czyścić punktowo nie rozcieńczonym produktem.

Czyszczoną powierzchnię należy wcześniej zwilżyć czystą wodą. Roztwór roboczy rozprowadzić na podłodze, szorować maszyną jednotarczową i szczotką, po krótkim czasie działania zebrać brud, spłukać gruntownie czystą wodą.

Mycie pianą: Pojemnik napełnić nie rozcieńczonym produktem. W zależności od zabrudzenia ustawić dyszę na 1:4 - 1:10. Powierzchnię pokryć pianą. Po ok. 10 min. spłukać czystą wodą.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu!

ZUŻYCIE NA M2
Mycie gruntowne/ zakwaszanie: 100 ml Mycie pianą: 50 ml

C, Żrący w koncentracie;
R 34 Powoduje oparzenia.
S 51 Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
S 24/25 Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu.
S 37/39 Nosić odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy.

Zawiera kwas fosforowy i kwas solny.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj