close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Prisma Steinprotector - pielęgnacja kamienia Szukasz pielęgnacji kamienia która daje wysoki połysk? Prisma Steinprotector zabezpiecza powierzchnię tworząc wysoko połyskową, odporną na ścieranie warstwę odpierającą brud warstwę. Antypoślizgowa. Nie nadaje się do kamionki z mikroporami i powierzchni kamiennych na wysoki połysk.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

271.79

271.79


Kiehl Prisma Steinprotektor
Protektor do kamienia. Prisma - protektor do kamienia jest prostym w użyciu środkiem do pielęgnacji kamienia a przez to alternatywnym produktem do krystalizacji kamienia. Powierzchnie kamienne zabezpieczone Prismą są antypoślizgowe, odporne na zmywanie i odpierają brud. Polerowanie maszyna High-Speed i padem Multi Disc wytwarza na powierzchni wysoki połysk i powoduje, że jest ona odporna na ścieranie i antypoślizgowa. Utracony połysk w wyniku tarcia mechanicznego można przywrócić poprzez punktowe ulepszenie filmu pielęgnacyjnego metodą spray. Ślady po chodzeniu można bezproblemowo usunąć maszyną High-Speed i padem Multi-Disc. Przed pielęgnacja późniejszą filmu pielęgnacyjnego Prismy wymagane jest wyłącznie mycie intensywne bez zastosowania środka do usuwania polimerów. Odpada tym samym kosztowne i czasochłonne mycie gruntowne. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90%.

SKŁAD
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne, woski, polimery, substancje pomocnicze. pH koncentratu= 8,5

ZASTOSOWANIE Do wszystkich chłonnych powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego jak np.: marmur, granit, obrobiony beton, trawertyn, cegła. Nie nadaje się do: kamionki z mikroporami, glazurowanych fliz, powierzchni kamiennych na wysoki połysk.

SPOSÓB UŻYCIA Pierwsza pielęgnacja umytych powierzchni kamiennych. Prismę nanieść w małych ilościach (ok. 250 ml) na czystą i suchą powierzchnię kamienia i natychmiast rozprowadzić równomiernie cienką warstwą przy pomocy np.: mopa płaskiego. W zależności od chłonności podłogi kamiennej należy nałożyć 1- 2 warstwy w odstępach 15-20 min. W przypadku powierzchni kamiennych silnie chłonnych zalecana jest jeszcze trzecia warstwa. Do podłóg chłonnych używać nie rozcieńczony, do podłóg mniej chłonnych rozcieńczony z zimną wodą w stosunku 1:1. Uwaga! Położenie produktu grubymi warstwami prowadzi do tworzenia się śladów po chodzeniu.
Punktowe ulepszenie filmu pielęgnacyjnego: Środek rozcieńczony z zimną wodą w stosunku 1:1 metodą spray.
Pielęgnacja późniejsza po uprzednim myciu okresowym: Środek nie rozcieńczony lub rozcieńczony z zimną wodą w stosunku 1:1.
Wyschnięta warstwa filmu pielęgnacyjnego powinna zostać utwardzona poprzez polerowanie maszyną szybkoobrotową (800-1600 obr. / min) i padem Multi- Disc, co powoduje powstanie połysku bez niebezpieczeństwa poślizgu.

ZUŻYCIE NA M2 Pielęgnacja pierwsza i bazowa: 12,5- 25 ml na warstwę Pielęgnacja późniejsza: 12,5- 25 ml na warstwę

Chronić przed mrozem!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj