close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Profekt Konzentrat - nabłyszczający płyn myjąco-pielęgnujący Utrzymanie ciągów komunikacyjnych bez śladów po obcasach spędza Ci sen z powiek? Profekt Konzentrat tworzy twardy film pielęgnujący o właściwościach odpierania brudu i wspaniałym połysku. Zapobiega powstawaniu zarysowań po obcasach. Wysycha bez smug.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

77.79

77.79Kiehl Profekt Konzentrat

Nabłyszczający płyn myjąco- pielęgnacyjny.
Aktywny środek czyszczący o właściwościach transportowania brudu i świeżym zapachu. Substancje pielęgnujące wysychają bez smug i tworzą błyszczący twardy film pielęgnujący o znakomitych właściwościach odpierania brudu, który w dużej mierze zapobiega powstawaniu zarysowań po obcasach. Podczas bieżącego stosowania w procesie mycia na mokro substancje pielęgnujące na powierzchni podłogi ulegają wymianie, przez co nie dochodzi do ich nawarstwiania. Polerowanie utwardza film pielęgnujący, zwiększa jego wytrzymałość i optymalizuje efekt optyczny.

SKŁAD (wg 648/2004/WE)
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne 5-15%, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, komponenty pielęgnujące, substancje pomocnicze, barwniki, substancje zapachowe (hexylcinnamal, benzylsalicylate, lilial, hydroxyisohexy1-3- cyclohexane-carboxaldehyde, citronellol).
pH (koncentratu): ok. 4,5
pH (roztworu roboczego): ok. 7

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do wszystkich wodoodpornych, elastycznych wykładzin podłogowych oraz do podłóg pokrytych powłoką takich jak: guma, linoleum, PCV, poliolefiny. Przeznaczony jest także do zabezpieczonego parkietu i laminatu w ramach mycia metodą spray.

SPOSÓB UŻYCIA
1 doza (1 główka dozująca) = 25 ml

Mycie bieżące (mycie):
1 doza na 8 L zimnej wody.
W przypadku lekkiego lub średniego zabrudzenia wystarczy %dozy.

Polerowanie:
Okazjonalne polerowanie (ok. 1000 obr./ min.) utwardza komponenty pielęgnujące, usuwa ślady po chodzeniu i zwiększa odporność na ścieranie.

Pielęgnacja:
1 doza na 1 L zimnej wody.

Metoda spray:
1 doza na 500 ml zimnej wody.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie: 0,06 - 0,2 ml
Pielęgnacja: 0,75 ml
Metoda spray: 0,25 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj