close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Profless Konzentrat - płyn do mycia powierzchni Szukasz środka który jest bezlitosny dla brudu a przyjazny dla czyszczonego materiału i skóry rąk? Profless-Koncentrat to środek do wszystkich wodoodpornych powierzchni, szybko rozpuszcza brud, niezwykle ekonomiczny (16,5l z 1l butelki). Wysycha bez smug. Ułatwia dozowanie dzięki główce dozującej. Zalecany do mycia bieżącego metodą spray.
Dostępność : w magazynie
SKU :

Dostępne opcje :

126.09

126.09

222.13Profless-Konzentrat
Płyn do mycia powierzchni

Właściwości
Profless-Konzentrat jest wolny od agresywnych substancji i dlatego nadaje się do szybkiego i ekonomicznego mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni w procesie codziennego mycia bieżącego. Roztwór roboczy Proflessu stosowany w procesie mycia metodą spray (wolną od aerozoli) szybko rozpuszcza brud i jest przyjazny dla czyszczonego materiału i skóry rąk. Roztwór roboczy Proflessu można przygotować za pomocą butelki dozującej z koncentratem lub dozowników KIEHLA: DosiExpress i DosiJet.
Skład (wg 648/2004/WE) Niejonowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, amfoteryczne związki powierzchniowo-czynne < 5 %, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, komponenty chroniące skórę, barwniki, substancje zapachowe (lilial), konserwanty (methyl-/ methylchloroisothiazolinone). pH (koncentratu): ok. 8,5 pH (roztworu roboczego): ok. 8 Obszar zastosowania Do wszystkich wodoodpornych powierzchni i przedmiotów.

Sposób użycia
1 doza (główka dozująca) = 30 ml Przygotowanie roztworu roboczego:
a) 500 ml butelkę ze spryskiwaczem kropelkowym napełnić zimną wodą do zaznaczonego miejsca i dodać 1 dozę produktu Profless- Konzentrat z butelki z koncentratem lub dozować przez system dozujący DosiExpress.
b) 500 ml butelkę ze spryskiwaczem kropelkowym napełnić za pomocą dozownika DosiJet.
Mycie bieżące w procesie mycia metodą spray:
Powierzchnię lub wilgotną ściereczkę do zmywania lub z mikrofazy spryskać , przetrzeć - gotowe! Brudną ściereczkę wypłukać w wodzie.
Powierzchnie szklane można ewentualnie wytrzeć do sucha.

Zużycie na m²
Mycie bieżące w procesie mycia metodą spray: 3 ml roztworu roboczego
Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj