close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Rollomat - płyn do mycia schodów i chodników ruchomych Zastanawiasz się jak przeprowadzić mycie maszynowe schodów i chodników automatycznych? Rollomat rozpuszczając olej i tłuszcze ułatwia usuwanie związanych z nimi zabrudzeń. Lekko gęstniejąc na powierzchni zapobiega spływaniu przez co dłużej utrzymuje się na powierzchniach metalowych. Do stosowania metodą spray do rozpuszczania mocniejszych zabrudzeń i w automatach szorująco-zbierających.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

429.81

429.81


Kiehl Rollomat 10L Płyn do mycia schodów i chodników ruchomych.
Rollomat to specjalny produkt do maszynowego mycia schodów i chodników ruchomych. Optymalnie zwilża powierzchnię. Roztwór roboczy po spryskaniu powierzchni lekko gęstnieje, co zapobiega w dużym stopniu spływaniu produktu. Rozpuszcza olej, tłuszcz oraz związane w nich zabrudzenia. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.

SKŁAD
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo-czynne, fosforany, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, substancje uzupełniajace.

pH koncentratu= ok. 10 pH 2% w wodzie=ok.9,5

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do maszynowego mycia schodów i chodników ruchomych z metalu lekkiego automatem szorująco-zbierajacym.

SPOSÓB UŻYCIA Roztwór roboczy wlać do zbiornika na czystą wodę w maszynie szorująco-zbierającej i czyścić nią schody lub chodniki ruchome. Stary zaskorupiały brud na profilu schodka lub na elementach chodnika najpierw wyszorować na sucho. Pozostałe zabrudzenia rozpuścić poprzez spryskanie ich ciśnieniowym urządzeniem spryskującym. Unikać skraplania roztworu do szybu. Następnie czyścić maszyną szorująco-zbierającą.

Mycie maszyną szorująco-zbierającą:1L na 10 L zimnej wody.

Ciśnieniowe urządzenie spryskujące:w celu spryskania: nie rozcieńczony lub 1L na 5L zimnej wody.

Za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego stosowania nie ponosimy odpowiedzialności!

ZUŻYCIE NA M2:
Maszyna szorująco-zbierająca: w zależności od typu maszyny. Ciśnieniowe urządzenie spryskujące: 20 ml

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj