close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Santex - intensywny płyn do mycia sanitariatów Płyn do intensywnego mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień moczowy i resztki mydła. Po zakończeniu stosowania zaleca się spłukanie resztek produktu. Powierzchnie wrażliwe na działanie kwasu mogą zostać trwale uszkodzone.
Dostępność : w magazynie
SKU : 1736

Dostępne opcje :

33.71

33.71Kiehl Santex
Intensywny płyn do mycia sanitariatów. Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła. Posiada świeży zapach. Resztki produktu pozostałe po zakończeniu mycia należy dokładnie spłukać. Powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów takie jak: chromowany i niechromowany mosiądz, emalia, przedmioty z tworzywa sztucznego wrażliwe na działanie kwasu, aluminium eloksalowane oraz powierzchnie z kamienia naturalnego i sztucznego wrażliwe na działanie kwasu mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem produktu. Należy przestrzegać zaleceń dotyczących mycia i pielęgnacji w obszarze sanitarnym podanych przez producenta.

SKŁAD (wg 648/2004/WE) Niejonowe związki powierzchniowo - czynne < 5%, nieorganiczne i organiczne kwasy, substancje pielęgnujące, środki antykorozyjne, barwniki, substancje zapachowe (kumaryna).
pH (koncentratu): ok. 1
pH (roztworu roboczego): ok. 2

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do kwaso- i wodoodpornych powierzchni oraz przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, umywalki, muszle WC, pisuary ceramiczne, porcelanowe i ze stali szlachetnej.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie środka.

Mycie powierzchni / mycie:
Nierozcieńczony produkt nanieść na mokrą ściereczkę lub nieostrą gąbkę. Wyczyszczoną powierzchnię spłukać lub zmyć wodą. W przypadku muszli WC nierozcieńczonym środkiem spryskać muszlę pod krawędzią szorować szczotką do WC, po krótkim czasie działania spłukać wodą.

lub

1-2 szpryce na 4-8 L zimnej wody. Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię, myć przy pomocy gąbki, ściereczki lub mopa, na zakończenie spłukać lub zmyć czystą wodą. WC umyć przy pomocy szczotki.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego stosowania produktu!

ZUŻYCIE NA M2
Mycie powierzchni / mycie: 1-5 ml

Xi, Drażniący w koncentracie;
R 36/38 Działa drażniąco na oczy i skórę.
S 24/25 Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu.
S 26 Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj