close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Santex Plus - płyn do gruntownego mycia sanitariatów i pływalni Płyn do gruntownego mycia sanitariatów i pływalni na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, resztki cementu, kamień moczowy, resztki mydła i rdzę. Po zakończeniu stosowania zaleca się spłukanie resztek produktu. Powierzchnie wrażliwe na działanie kwasu mogą zostać trwale uszkodzone.
Dostępność : w magazynie
SKU : 2483

Dostępne opcje :

364.87

364.87Kiehl Santex Plus
Gruntowny środek czyszczący do sanitariatów i pływalni. Świeżo pachnący, intensywny środek kwasowy do usuwania uporczywych pozostałości wapiennych, mydła potasowego, kamienia moczowego, resztek cementu, rdzy i tłuszczów związanych w wapnie.
Stosowanie środka na powierzchniach wrażliwych na kwasy prowadzi do ich nieodwaracalnych uszkodzeń. Nie nadaje się do powierzchni emaliowanych, sedesów i desek Wc z tworzywa sztucznego, mosiądzu, armatur pokrytych brązem lub chromem, aluminium, aluminium eloksalowanego, brodzików i powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego.

Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w powyżej 90%.

SKŁAD
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne, kwasy organiczne i nieorganiczne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, środki antykorozyjne, substancje zapachowe, barwniki. pH koncentratu = ok. 0,5 pH 1 % w wodzie = ok. 1- 2

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do kwaso- i wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w pływalniach, obszarze sanitarnym i mokrym, jak np.: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe lub muszle WC.

Nadaje się też do odkwaszania kamionki, klinkieru, granitu i kwarcytu.

Wrażliwe na kwasy powierzchnie lub przedmioty sąsiadujące z powierzchniami czyszczonymi, należy zabezpieczyć.

SPOSÓB UŻYCIA
W zależności od zabrudzeń wapiennych rozcieńczyć 1:3 - 1:10 z zimną wodą. Chłonne flizy i fugi zwilżyć czystą wodą. Szorować maszyną jednotarczową i szczotką perlonową, po krótkim czasie działania zebrać, spłukać gruntownie czystą wodą.

Za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użycia nie ponosimy odpowiedzialności !

ZUZYCIE NA M2
Maszynowe czyszczenie na mokro czyszczenie gruntowne: 80 ml
Zakwaszanie: 100 ml.

Drażniący w koncentracie.
R 36 / 38 Działa drażniąco na oczy i skórę.
S 24 / 25 Unikać zanieczyszczenia oczu i skóry.
S 37 Nosić odpowiednie rękawice ochronne.
S 39 Założyć ochronę oczu i twarzy.

Nie mieszać z innymi środkami do czyszczenia i chemikaliami.

Zawiera kwas fosforowy < 25 %.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj