close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Thermodur - metaliczny środek dyspersyjny Szukasz powłoki odpornej na działanie środków myjących i dezynfekcyjnych? Masz dość ciągłego nakładania nietrwałych polimerów? Thermodur - to metaliczna dyspersja tworząca samonabłyszczający film. Przeznaczony do zabezpieczania: PCV, gumy, linoleum, chłonnego kamienia naturalnego i sztucznego, asfaltu. W zależności od chłonności podłogi nakładamy 2-3 warstwy co ok.30min.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0699

Dostępne opcje :

281.71

281.71


Kiehl Thermodur 5L Metaliczny środek dyspersyjny.
Dyspersyjny środek polimerowy o bardzo dużej twardości. Posiada znakomite właściwości tworzenia filmu samonabłyszczającego się. Thermodur jest wysokojakościową pielęgnacją bazową wyjątkowo wytrzymałą na ścieranie. Zapobiega osadzaniu się brudu, jest odporny na mycie i działanie środków dezynfekcyjnych, antypoślizgowy.
SKŁAD
Środek dyspersyjny, twarde woski polietylenowe, rozproszone w wodzie rozpuszczalniki, żywica zwilżająca, zmiękczacz.
pH w koncentracie = ok. 8,5

ZASTOSOWANIE
Do wodoodpornych i wyczyszczonych gruntownie podłóg takich jak: PCV, poliolefiny, linoleum, chłonny kamień naturalny i sztuczny, asfalt etc.

Uwaga! W przypadku podłóg z poliuretanową (PU) lub polietylenową (PE) warstwą użytkową należy przeprowadzić test na przyczepność.

WSKAZÓWKA
Thermodur nie rozcieńczony rozprowadzić cienką warstwą na wyczyszczonej podłodze. W zależności od chłonności podłogi wymagane są 2-3 warstwy w odstępach 30 min.

ZUŻYCIE NA M2
Pielęgnacja bazowa: 25 ml na warstwę
Pielęgnacja późniejsza: 25 ml na warstwę

R 52/53 Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym
S 61 Unikać zrzutów do środowiska. Postępować zgodnie z instrukcją lub kartą charakterystyki

Zawiera: Tlenek cynkowy

Chronić przed mrozem! - w związku z możliwościa uszkodzenia produktu w niskich temperaturach nie realizujemy wysyłek podczas gdy temperatura zewnętrzna nie przekracza +5 st. C. Realizacja wysyłki w temperaturze ujemnej jest możliwa tylko na życzenie Klienta i na Jego odpowiedzialność.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj