close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Thermodur Diamant - ekstremalnie trwała dyspersja akrylowa Chcesz zabezpieczyć często uczęszczany obszar? Masz dość ciągłego nakładania nietrwałych polimerów? Thermodur-diamant - to akrylowy środek dyspersyjny, ekstremalnie trwały, mocno odpiera brud ułatwiając mycie bieżące. Odporny na działanie środków do dezynfekcji powierzchni i w znacznym stopniu odporny na działanie środków do dezynfekcji rąk. Przeznaczony do zabezpieczania: PCV, gumy, linoleum, chłonnego kamienia naturalnego i sztucznego, asfaltu.
Dostępność : w magazynie
SKU : 1738

Dostępne opcje :

419.36

419.36


Kiehl Thermodur Diamand 5L Ekstremalnie trwała dyspersja akrylowa.
Ekstremalnie odporna na ścieranie i zarysowania dyspersja o trójwymiarowej strukturze przeznaczona do ochrony wykładzin podłogowych w obszarach o bardzo wysokiej frekwencji. Dzięki dużej zawartości tworzywa sztucznego i zastosowaniu surowców nowej generacji, nawet wyługowane, stare podłogi juz po nałożeniu 2 warstw filmu ochronnego, mocno odpierają brud, co ułatwia w znacznym stopniu racjonalne przeprowadzenie mycia bieżącego. Na szczelnych i nowych powierzchniach efekt ten uzyskuje się juz po nałożeniu 1 warstwy. Specjalna formuła umożliwia nałożenie pierwszej warstwy powłoki po krótkim czasie wysychania podłogi. Powłoke wolna od PU można usunąć podczas fachowo przeprowadzonego mycia gruntownego. Thermodur-diamant jest odporny na działanie środków do dezynfekcji powierzchni i w znacznej mierze odporny na działanie środków do dezynfekcji rąk.
SKŁAD
Dyspersje tworzywa sztucznego, twarde woski polietylenowe, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, środek zmiękczający.
pH koncentratu: ok. 8,5

ZASTOSOWANIE
Do wodoodpornych, umytych gruntownie wykładzin podłogowych takich jak: PCV, guma, linoleum, chłonny kamień naturalny i sztuczny itp.

SPOSÓB UŻYCIA
Po myciu gruntownym i po krótkim czasie wysychania nierozcieńczony produkt rozprowadzić np. mopem płaskim cienka warstwą. Nie dopuścić do zaschnięcia produktu na mopie. Kanister po użyciu natychmiast zamknąć.

Pielęgnacja bazowa na podłogach umytych gruntownie:

W zależności od chłonności wykładziny podłogowej nałożyć 1-2 warstwy co ok. 60 min.

Aby nie zmienić właściwości filmu pielęgnacyjnego na powierzchnie podłogi, należy używać produktów o wysokiej zawartości rozpuszczalników jedynie do mycia gruntownego.

ZUŻYCIE NA M2
Pielęgnacja bazowa: 25 ml na warstwę

Chronić przed mrozem !!!- w związku z możliwościa uszkodzenia produktu w niskich temperaturach nie realizujemy wysyłek podczas gdy temperatura zewnętrzna nie przekracza +5 st. C. Realizacja wysyłki w temperaturze ujemnej jest możliwa tylko na życzenie Klienta i na Jego odpowiedzialność.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE art. 1

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj