close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Thermodur Satina - środek dyspersyjny o matowym połysku Szukasz matowej, antypoślizgowej powłoki? Thermodur-satina to metaliczna dyspersja pozostająca matowa nawet po polerowaniu. Antypoślizgowy. Ułatwia utrzymanie czystości, odporny na ścieranie i zmywanie nawet środkami myjąco-dezynfekcyjnymi.
Dostępność : w magazynie
SKU : 4271

Dostępne opcje :

307.76

307.76


Kiehl Thermodur Satina 5L Środek dyspersyjny o matowym połysku.
Dyspersja tworzywa sztucznego o wysokiej twardości. Wspaniałe właściwości tworzenia matowego filmu, który nie błyszczy się po polerowaniu. Odporny na ścieranie, odpiera brud, niezmywalny, antypoślizgowy. Odporny na działanie środków do dezynfekcji. Wysokojakościowa pielęgnacja pierwsza lub bazowa.
Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.

SKŁAD
Dyspersje tworzywa sztucznego, woski polietylenowe, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, żywice zwilżające, zmiękczacz.
pH koncentratu= 8,5

ZASTOSOWANIE
Wodoodporne, wyczyszczone gruntownie wykładziny podłogowe jak np.: PCV, poliolefiny, linoleum, kauczuk ( guma) są zabezpieczone po zastosowaniu środka matowym, twardym i odpornym na ścieranie, niezmywalnym, antypoślizgowym filmem ochronnym. Nie nadaje się do wykładzin pokrytych przez producenta przeźroczystą warstwą użytkową.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed użyciem wstrząsnąć!
Nie rozcieńczony produkt rozprowadzić mopem płaskim równomiernie cienką warstwą na wyczyszczonej i suchej podłodze. W zależności od chłonności podłogi wymagane są 1-2 warstwy w 30 min. odstępach czasu. W przypadku bardzo chłonnych podłóg jak np.: linoleum mogą być wymagane 3 warstwy w 30 min. odstępach czasu. W celu utrzymania matowego efektu używać do mycia tylko Torvan-Konzentrat.

ZUŻYCIE NA M2
Pielęgnacja pierwsza i bazowa: 25 ml na warstwę
Pielęgnacja późniejsza: 25 ml na warstwę

R: 52/53 Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym
S: S 61 Unikać zrzutów do środowiska. Postępować zgodnie z instrukcją lub kartą charakterystyki

Zawiera: Tlenek cynkowy

Chronić przed mrozem !!!- w związku z możliwościa uszkodzenia produktu w niskich temperaturach nie realizujemy wysyłek podczas gdy temperatura zewnętrzna nie przekracza +5 st. C. Realizacja wysyłki w temperaturze ujemnej jest możliwa tylko na życzenie Klienta i na Jego odpowiedzialność.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj