close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Thermodur Schwarz - metaliczny środek dyspersyjny do asfaltu Chcesz zabezpieczyć wykładzinę asfaltową? Thermodur-schwarz to zabarwiona na czarno metaliczna dyspersja tworząca samonabłyszczający film. Ułatwia utrzymanie czystości, odporny na ścieranie i mycie, odpiera brud. Antypoślizgowa.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

695.44

695.44


Kiehl Thermodur Schwarz 10L Dyspersja metaliczna do wykładzin asfaltowych.
Zabarwiona na czarno metaliczna dyspersja tworzywa sztucznego o dużej zawartości substancji stałych i znakomitych właściwościach tworzenia samonabłyszczającego się filmu. Thermodur-schwarz jest wysokojakościową pielęgnacją bazową która jest szczególnie odporna na ścieranie i mycie, odpiera brud, jest antypoślizgowa.
SKŁAD (wg 648/2004/WE)
Dyspersje tworzywa sztucznego, twarde woski polietylenowe, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, żywice zwilżające, zmiękczacz, barwniki.
pH (koncentratu): ok. 8,5

ZASTOSOWANIE
Do wodoodpornych, umytych gruntownie, czarnych wykładzin przemysłowych takich jak: asfalt itp.

SPOSÓB UŻYCIA
Produkt nakładać tylko na dobrze wyschniętą podłogę. Nierozcieńczony produkt rozprowadzić cienką warstwą np. mopem płaskim. Nie dopuścić do zaschnięcia produktu w mopie. Po użyciu produktu kanister natychmiast zamknąć.

Pielęgnacja bazowa podłóg wyczyszczonych gruntownie:
W zależności od chłonności podłogi 2-3 warstwy co ok. 30 min.

Ważna wskazówka:
Aby uniknąć mechanicznego wycierania czarnego zabarwienia należy położyć dodatkowo warstwę Thermoduru (bezbarwnego, Art.-Nr. j 20 02 10.)

ZUŻYCIE NA M2
Pielęgnacja bazowa: 25 ml na warstwę

Chronić przed mrozem !!!- w związku z możliwościa uszkodzenia produktu w niskich temperaturach nie realizujemy wysyłek podczas gdy temperatura zewnętrzna nie przekracza +5 st. C. Realizacja wysyłki w temperaturze ujemnej jest możliwa tylko na życzenie Klienta i na Jego odpowiedzialność.

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj