close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Thermohospital - polimer odporny na dezynfekcję Szukasz preparatu odpornego na bardzo częste używanie alkoholowych preparatów do dezynfekcji? Thermohospital tworzy film który może być chwilowo rozpuszczany przez środki do dezynfekcji rąk ale tylko w rzadkich przypadkach tworzy plamy. Wytrzymały na ścieranie, odpierający brud, antypoślizgowy. Polecany do szpitali, przychodni, sanatoriów, domów spokojnej starości, przedszkoli i żłobków.
Dostępność : w magazynie
SKU : 1716

Dostępne opcje :

306.74

306.74


Kiehl Thermohospital 5L Ochronny środek polimerowy odporny na działanie środków dezynfekcyjnych i alkoholi.
Wolna od żywic zwilżających przeznaczona specjalnie do szpitali dyspersja polimerowa o znakomitych właściwościach tworzenia przezroczystego, samonabłyszczającego się filmu. Ochronna powłoka pielęgnacyjna jest antypoślizgowa i nie ulega szybkiemu zabrudzeniu. Jest wytrzymała na działanie roztworów środków dezynfekcyjnych. Środki do dezynfekcji rąk mogą spowodować chwilowe rozpuszczenie ale nie tworzą plam.
SKŁAD
Dyspersje polimerowe, twarde woski polietylenowe, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, zmiękczać. pH w koncentracie = ok. 8,5

ZASTOSOWANIE
Do wszystkich wodoodpornych wyczyszczonych gruntownie wykładzin podłogowych takich jak: linoleum, PCV, poliolefiny, guma, kamień naturalny i sztuczny, asfalt itd. W szpitalach, domach starców, przedszkolach i innych obiektach. Nie stosować na wykładzinach z przezroczystą warstwą użytkową.

SPOSÓB UŻYCIA
Nie rozcieńczony Thermohospital rozprowadzić cienką warstwą na wyczyszczonej podłodze. W zależności od chłonności podłogi nałożyć 2-3 warstwy w odstępach około 30 min.

Wytrzymałość powłoki może zostać zoptymalizowana przez polerowanie maszyna szybkoobrotową (800-1.600 obr. /min) i padem Multi- Disc.

W przypadku bardzo zniszczonych wykładzin z linoleum należy przed zastosowaniem Thermohospitalu nałożyć środek wypełniający pory np.: Porodur.

ZUŻYCIE NA M2
Pielęgnacja bazowa: 25 ml na warstwę
Pielęgnacja późniejsza: 25 ml na warstwę

R 52/53 Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym
S 61 Unikać zrzutów do środowiska. Postępować zgodnie z instrukcją lub kartą charakterystyki

Zawiera: Tlenek cynkowy

Chronić przed mrozem!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj