close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Trend - emulsja pielęgnacyjna bez soli metalicznych Chcesz zabezpieczyć podlogę na hali sportowej powłoką którą możesz polerować? Trend to emulsja wolna soli metalicznych, tworząca antypoślizgową powłokę zgodnie z DIN 18032 część 2. Optymalnie nadaje się do polerowania, co pozwala łatwo usuwać ślady użytkowania. Może być stosowana w koncentracie lub w rozcieńczeniu z wodą (metodą spray).
Dostępność : w magazynie
SKU : 1720

Dostępne opcje :

215.98

215.98


Kiehl Trend 5L Emulsja pielęgnacyjna wolna od soli metalicznych.
Emulsja pielęgnacyjna do ekologicznej pielęgnacji podłóg w obiektach przeznaczenia publicznego i przemysłowego. Stosowany w koncentracie lub w rozcieńczeniu z wodą pozostawia samonabłyszczający się, wysychający bez smug film pielęgnacyjny. Osiągany jest w ten sposób współczynnik śliskości zgodnie z DIN 18032 Część 2 pomiędzy 0,4 a 0,6 (sprawdzony przez FMPA Baden-Württemberg, Otto-Graf-Institut). Trend sprawia, że podłogi są antypoślizgowe i wypełnia tym samym wymagania hal sportowych. Optymalnie nadaje się do polerowania i dlatego też ślady po chodzeniu można usunąć bezproblemowo maszyną szybkoobrotową. Warstwę pielęgnacyjną Trendu można łatwo usunąć bez użycia środka do usuwania polimerów (środka do mycia gruntownego) w ramach mycia intensywnego co sprawia, że produkt jest szczególnie przyjazny dla środowiska naturalnego. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.
SKŁAD
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo-czynne, woski, polimery, substancje zapachowe.
pH w koncentracie = ok. 8,5-9

ZASTOSOWANIE
Do wszystkich wodoodpornych, twardych i elastycznych wykładzin podłogowych takich jak: PCV, linoleum, guma, wykładziny wielowarstwowe CV, poliolefiny, marmur, obrobiony beton, sztuczny kamień z wyjątkiem obszaru mokrego. Nadaje się także do ochrony zabezpieczenia podłóg korkowych i drewnianych. Nie używać do wykładzin z przezroczystą warstwa użytkową, nie zabezpieczonych podłóg korkowych i drewnianych.

SPOSÓB UŻYCIA

Pielęgnacja pierwsza umytej podłogi:
Do chłonnych podłóg użyć nie rozcieńczony środek, do mniej chłonnych rozcieńczyć w stosunku 1:1 z zimną wodą. Nałożyć 1-2 warstwy w odstępach 30 minutowych.

Impregnacja porowatych podłóg kamiennych:
Trend 1:1- 1:3 rozcieńczyć z zimną wodą i nałożyć 1-2 cienkie warstwy np. płaskim mopem.

Pielęgnacja późniejsza po uprzednim myciu okresowym:
Trend nie rozcieńczony lub rozcieńczony 1:1 rozprowadzić równomiernie cienkimi warstwami mopem płaskim (1-2). Wyschniętą powłokę pielęgnacyjną należy zagęścić poprzez polerowanie maszyną szybkoobrotową (300-1600 obr./min.) i padem Multi-Disc. Wypolerowana powłoka nie jest śliska.

ZUŻYCIE NA M2
Pielęgnacja pierwsza: 12,5-25 ml na warstwę
Pielęgnacja późniejsza: 12,5-25 ml na warstwę

Chronić przed mrozem!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj