close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Veriprop - ultra zwilżający płyn do mycia Szukasz płynu który poradzi sobie z śladami po soli? Veriprop - wysoce aktywny płyn do mycia bieżącego elastycznych wykładzin mocno odpierających wodę i kamionki szlachetnej. Ułatwia dozowanie dzięki główce dozującej. Pomocny przy usuwaniu soli przy wejściach do obiektów.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0701

Dostępne opcje :

44.42

44.42

371.05Kiehl Veriprop
Ultra-zwilżający środek myjący. Veriprop jest wysoce aktywnym środkiem do mycia bieżącego o znakomitych właściwościach zwilżania powierzchni, które powodują że nawet podłogi mocno odpierające wodę zostają wyczyszczone bez pozostawienia smug. Veriprop posiada także niezwykle dobre właściwości transportowania brudu, które optymalizują mycie bieżące.

SKŁAD (wg 64812004/WE)
Anionowe związki powierzchniowo- czynne <5 °/0, niejonowe związki powierzchniowo- czynne <5 %, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, barwniki, substancje zapachowe (linalool, lilial, hexylcinnamal, citronellol), konserwanty (methyl-/methylchloroisothiazolinone).
pH (koncentratu): ok. 9,5
pH (roztworu roboczego): ok. 8,5

Obszar zastosowania:
Do wszystkich wodoodpornych powierzchni, przedmiotów i wykładzin podłogowych oraz do podłóg zabezpieczonych powłoką. Przeznaczony przede wszystkim do elastycznych wykładzin podłogowych odpierających wodę i do kamionki z mikroporami.

Sposób użycia:
1 doza (główka dozująca)= 40 ml

Mycie bieżące
(Mycie / maszynowe mycie na mokro / mycie powierzchni): 1 doza na 8 L zimnej wody.
Dozowanie systemem dozującym Dosifill 1:200.

W przypadku powierzchni bardzo mocno odpierających wodę dozowanie środka należy podwoić.

Zużycie na m2:
Mycie / maszynowe mycie na mokro: 0,2-0,35 ml
Mycie powierzchni: 0,15 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj